İstanbul Valisi Davut Gül, Darüşşafaka’yı ziyaret etti

 ›  Haberler  › ↓ 

 

İstanbul Valisi Davut Gül, 20 Şubat Salı günü Darüşşafaka’yı ziyaret etti. Sarıyer İlçe Kaymakamı Ömer Kalaylı ile Sarıyer İlçe Millî Eğitim Müdürü Hüseyin Özcanlar’ın da bulunduğu ziyarette Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç, Başkan Vekilleri Mustafa U. Demirci ile Erman Süsler, Yönetim Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Esra Ekmekçi Çalıcıoğlu ve Eşref Biryıldız, Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı, Genel Sekreter Suat Çetin, Baş Hukuk Müşaviri Dr. İnci Ercan ve Darüşşafaka Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Saruhan tarafından karşılanan Vali Davut Gül, Darüşşafaka Cemiyeti ve Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nın çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Öğrencileri sınıf ortamında ziyaret ederek onlarla konuşan Vali Gül, okuldaki VR Laboratuvarı ve sanat atölyelerini de gezerek, öğrencilerin çalışmalarını yakından takip etti. 3D tasarım atölyesi ile sanat atölyesi öğrencileri hazırladıkları hediyeleri Vali Davut Gül’e takdim ettiler.

Ardından Ayhan Şahenk Spor Salonu’nu ziyaret eden Vali Gül’e ve Sarıyer İlçe Kaymakamı Ömer Kalaylı’ya Darüşşafaka Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Saruhan tarafından forma hediye edildi.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?