İstanbul Marketing Awards’tan Darüşşafaka’ya “Faaliyet Raporu Tasarım” Ödülü

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti 2019 Yılı Faaliyet Raporu bu yıl ikincisi düzenlenen İstanbul Marketing Awards’ta “Faaliyet Raporu Tasarımı – GOLD” kategorisinde ödüle layık görüldü. 

İstanbul Marketing Summit tarafından verilen ödüller, Ürün Geliştirme, Satış Ortamı, Satış Sonrası, Marka İletişimi ve Kurumsal İletişim olmak üzere 5 ana kategoride verildi. Yarışmaya katılan çalışmalar, “ticari satış başarısı”, “yaratıcılık”, “etki” ve “inovatif yönlerinin sektöre katkı başarısı” kriterleriyle değerlendirildi. Ödüller Mention, Gold ve Stars olmak üzere üç ana alanda toplandı.   

Darüşşafaka Cemiyeti de Finar iş birliğiyle hazırlanan 2019 Yılı Faaliyet Raporu ile tasarım alanında ödülün sahibi oldu. 

Darüşşafaka Cemiyeti 2019 Faaliyet Raporu
Darüşşafaka Cemiyeti 2019 Faaliyet Raporu 
İstanbul Marketing Awards ödülleri hakkında 

İstanbul Marketing Awards, Türk iş dünyasındaki kurumların ve markaların, pazarlama süreçlerini dikkate alarak düzenlenen pazarlama ödülleridir.
İstanbul Marketing Awards, öncelikle pazarlama sürecini temel alarak, pazarlama sürecindeki belli aşamaları ve durumları ödüllendirmeyi amaçlamış, yarışma kategorilerini de bu kapsamda oluşturulmuştur.
Ödüller her kategoride ilk üç kurum ve ajansına verilir. Hiyerarşik olarak ayrım yoktur. Her kategoride üç çalışma o yılın ödülünü paylaşır. Jüri puan aralıklarına göre bazı kategorilerde 3’ten az ya da hiç ödül vermeyebilir.


1. İstanbul Marketing Awards / Mention
Jüri kararı ile 5-8 çalışma arasında, Jüri tarafından belirlenmiş puan aralığında yer alan çalışmalara verilir.

2. İstanbul Marketing Awards / GOLD Awards
Finale kalan çalışmalar arasından seçilir.

3. İstanbul Marketing Awards / STARS Awards
Gold Awards kazananları arasından, yaratıcılık, inovasyon, sektöre katkı, devam edebilirlik gibi belli kriterler çerçevesinde seçilen üç adet çalışmaya verilir. İstanbul Marketing Awards’un büyük ödülleridir.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?