Hayırseverlerin, “Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programına destekleri sürüyor

 ›  Haberler  › ↓ 

​Darüşşafaka Cemiyeti’nin 2007 yılında startını verdiği “Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı toplumun her kesiminin desteğiyle yoluna devam ediyor. Programa son destek veren hayırseverler; Hayati Şenyüz (DŞ’49) ve Krea Direct Marketing Services Genel Müdürü Seda Mızraklı Ferik oldu.


  Velimiz" Krea Direct Marketing Services Genel Müdürü Seda Mızraklı Ferik

Bir öğrencimizin yıllık eğitim giderini karşılayan Hayati Şenyüz (DŞ’49) ile Krea Direct Marketing Services Genel Müdürü Seda Mızraklı Ferik ise “ velimiz” oldu. Üç hayırsevere plaket ve veli sertifikaları,  17 Mayıs 2011 tarihinde düzenlenen törenle  Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım tarafından takdim edildi.

                                 
                                                       Darüşşafaka mezunu Hayati Şenyüz (DŞ'49)

 

Darüşşafaka Velilerini Arıyor

Program kapsamında hayırseverler, Darüşşafaka’da eğitim gören bir öğrencinin yıllık eğitim gideri 10 bin lirayı karşılayarak “velimiz”; bir öğrencinin 10 yıllık eğitim gideri 100 bin lirayı bağışlayarak “mezun bağışçımız”; iki öğrencinin 10 yıllık eğitim gideri 200 bin lirayı karşılayarak, “çifte diplomalı bağışçı” payesi kazanıyor. Ayrıca Daçkalı beş öğrencinin mezun olmasını sağlayan 500 bin lirayı karşılayan bağışçıların isimlerini “temel taşlarımız” ve 10 öğrencinin eğitim hayatları boyunca gideri 1 milyon lirayı karşılayan bağışçılarımızın isimleri ise “kurucu bağışçılarımız” listesinde yaşatılıyor.
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?