Hayatı anlamlı kılmanın bir yolu: Darüşşafaka için kendi kampanyanızı yaratın!

 ›  Haberler  › ↓ 

Birey ve kurumlara kampanya oluşturarak bağış toplamalarına olanak sağlayan bir platform olan FonZip üzerinden Darüşşafaka Cemiyeti için kampanya yapanların arasına her geçen gün yeni hayırseverler katılıyor. Sosyal duyarlığı artıran bu kampanyalar, Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimine de kaynak yaratıyor.

Sosyal duyarlılık artıyor

Kimi hayırsever doğum gününde FonZip üzerinden oluşturduğu kampanyayla sevdiklerini hediye yerine Darüşşafaka’ya bağış yapmaya çağırıyor; kimi sevdiklerinin anısını yaşatmak için onlar adına bağış topluyor; kimi evlilik, doğum gibi mutlu günlerinde Darüşşafakalı öğrencilere destek olarak bu özel gününü daha anlamlı kılıyor, kimi de katıldığı maratonlarda adımlarını Darüşşafaka için atarken yine bunu FonZip üzerinden oluşturduğu kampanyayla iyiliğe dönüştürüyor. 

Siz de doğum günü, nikah, Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü, yenidoğan tebrik gibi tüm özel günlerde FonZip üzerinde kampanya yaratarak, eğitimde fırsat eşitliğine destek verebilirsiniz.

Kampanyanızı buradan oluşturabilirsiniz.

Darüşşafaka yararına yapılan tüm kampanyalara buradan ulaşabilirsiniz.

Darüşşafaka’yı desteklemek amacıyla koşmak/yürümek/el emeği ürünleri satmak ya da özel gün kampanyaları oluşturmak isteyen gönüllüler için izlenmesi gereken adımlar şu şekilde:

Bilgi için: bagis@darussafaka.org

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?