GittiGidiyor’dan Darüşşafaka’ya destek: Darüşşafaka ürünleri artık GittiGidiyor’dan da satılıyor

 ›  Haberler  › ↓ 
gittigidiyor.gif

Darüşşafaka’nın yeni kaynaklar yaratmak amacıyla hazırladığı ürünler, ülkemizin en büyük sanal alışveriş sitesi GittiGidiyor.com üzerinden satılıyor. Eğitimde fırsat eşitliğine destek vermek isteyenler, GittiGidiyor.com’daki Darüşşafaka Dükkanı’na bekleniyor.
 
Darüşşafaka Cemiyeti ile GittiGidiyor arasında kurulan yeni bir iş birliği kapsamında GittiGidiyor.com, Darüşşafaka’nın eğitime kaynak yaratmak amacıyla hazırladığı ürünlerin satıldığı sanal bir dükkan oluşturdu. Ayrıca Darüşşafaka’yı anlatan bir tanıtım sayfası da hazırlayan GittiGidiyor.com, böylelikle Darüşşafaka’nın daha geniş kitlelere ulaşmasına da destek oluyor. Şu an için, Darüşşafaka 150. Yıl Takvimleri, 2013 Darüşşafaka Ajandalı Defteri, 2013 Darüşşafaka Defteri ve Darüşşafaka Anahtarlığının satışa sunulduğu dükkanda zamanla farklı ürünler de Darüşşafaka yararına satışa sunulacak.
 
1863’ten bugüne eğitimde fırsat eşitliği misyonuyla babası veya annesi hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, yetenekli çocuklara kolej seviyesinde, tam burslu eğitim olanağı sunarak Türkiye’de fırsat eşitliğinin sembolü olan Darüşşafaka Cemiyeti, bugün Türkiye’nin dört bir yanından 1000’e yakın öğrencinin yatılı eğitim aldığı bir okul ve yuva.
 
GittiGidiyor Darüşşafaka Dükkanı’ndan satın alınan her ürün, bu pırıl pırıl öğrencilerin eğitim, sağlık, beslenme, barınma, kırtasiye gibi eğitim ve yaşam giderleri için kullanılacak.
 
 
 
GittiGidiyor Darüşşafaka Dükkanı’nda satışa sunulan ürünlerin sayfalarına ise aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?