Geleceğin liderlerinin sınıfları, ENBE Orkestrası Konseri ile yenileniyor

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Eğitim Kurulları’nın gelenekselleşen bağış konserinde bu yıl ENBE Orkestrası sahne alacak. ENBE Orkestrası’na Betül Demir, Burcu Güneş, Erdal Çelik, Hayyam, Işın Karaca, Ziynet Sali ve genç yetenekler eşlik edecek. 20 Mart Cuma günü saat 20:30’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek konser, Darüşşafaka sınıflarının teknolojik altyapısını yenilemek için gerçekleştirilecek. 
 

                    Ziynet Sali                                                                    Işın Karaca

 

"Eğitimde fırsat eşitliği" misyonu doğrultusunda 1863 yılından bu yana babası veya annesi hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, başarılı binlerce çocuğa eğitimle yeni bir hayat armağan eden Darüşşafaka, geleneksel bağış konserlerine ENBE Orkestrası'yla devam ediyor.
 

                                                           Burcu Güneş
 
Konserde ENBE Orkestrası’na Betül Demir, Burcu Güneş, Erdal Çelik, Hayyam, Işın Karaca ve Ziynet Sali’nin yanı sıra genç yetenekler Büşra Periz, Cem Belevi, Haydar Yılmaz, İlyas Yalçıntaş, Rümeysa ve Tuvana Türkay eşlik edecek. 
 

                                                               Erdal Çelik

Her çocuğun kaliteli bir eğitimi hak ettiğine inananları buluşturacak konserin tüm geliri, Türkiye’nin dört bir köşesinden sınavla seçilen 1000’e yakın öğrencinin eğitim gördüğü Darüşşafaka Eğitim Kurumları'ndaki sınıfların teknolojik altyapısının güncellenmesi amacıyla kullanılacak.


                Betül Demir                                                       Hayyam
 
 Darüşşafaka Konseri: “Sıradaki Şarkılar Eğitim İçin Geliyor”
 
ENBE Orkestrası (Işın Betül Demir, Burcu Güneş, Erdal Çelik, Hayyam, Işın Karaca, Ziynet Sali ve genç yetenekler Büşra Periz, Cem Belevi, Haydar Yılmaz, İlyas Yalçıntaş, Rümeysa, Tuvana Türkay)
 
Yer: Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı
Tarih: 20 Mart Cuma - 20:30
 
Konserin biletleri, Biletix’te dört farklı fiyat kategorisinde satışa sunulurken, Darüşşafaka’ya daha çok katkı sağlamak isteyenler, 250 ve 500 TL’lik bağış karşılığı sınırlı sayıdaki biletlerden de alabilir.

 
TEBERRULU BİLETLERİMİZDEN SATIN ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ
 

Biletix'ten biletinizi almak için hemen tıklayınız

1. Kategori – 112 TL
2. Kategori – 89 TL
3. Kategori – 67 TL

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?