“Geleceğe Miras” kareler 8 Ekim'den itibaren Darüşşafaka Kampüsü'nde

 ›  Haberler  › ↓ 
HG_Antalya_6_rsz.jpg
 
P&G Türkiye ve Darüşşafaka Cemiyeti iş birliğiyle yürütülen “Hayalden Gerçeğe” projesi kapsamında, Türkiye’nin güzelliklerini ve kültürel mirasını fotoğraflayan öğrencilerin “Geleceğe Miras” başlıklı ikinci fotoğraf sergisi, 8-31 Ekim tarihleri arasında Darüşşafaka Cemiyeti Binası giriş katında ziyaret edilebilir.
 
gelecege-miras (2)_rsz.jpg

Darüşşafaka Fotoğraf Kulübü üyesi öğrencilerin Antalya, Selçuk, Şirince, Kapadokya, Bursa ve İznik’te, bu yörelerde yaşayan öğrencilerle birlikte çektikleri fotoğraflardan oluşan sergi, 26 Nisan - 18 Mayıs 2013 tarihleri arasında Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluşmuştu. “Geleceğe Miras” başlıklı sergiyi henüz ziyaret etme fırsatı elde edememiş olanlar, 8 Ekim’den itibaren Cemiyet binasına bekleniyor.
 
gelecege-miras (3)_rsz.jpg
 
P&G Türkiye ve Darüşşafaka Cemiyeti iş birliğiyle dört yıldır yürütülen ve geleceğin liderleri olacak çocukların hayallerini gerçekleştirmeyi hedefleyen “Hayalden Gerçeğe” projesi kapsamında, Darüşşafakalı öğrenciler, Türkiye’nin farklı bölgelerinde yaşayan yaşıtlarıyla buluşup onlarla birlikte doğal ve kültürel mirasımızı fotoğrafladı.
 
Besir_Ozmen_Tankut_Turnaoglu_Cocuklar_1_rsz.jpg
 
Doğa, insan, manzara temalı fotoğraflar çekti. Darüşşafaka Fotoğraf Kulübü üyeleriyle buluşan diğer yörelerden öğrenciler de, proje sayesinde fotoğraf ile tanışıp yeni bir hobi edindi. 
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?