Garanti Bankası International N.V.’nin desteğiyle Panic At The Daçka Takımı, Hollanda'da

 ›  Haberler  › ↓ 


Soldan sağa: Garanti Bankası International N.V.Genel Müdür Yardımcısı Özge Etker, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, Garanti Bankası International N.V. CEO’su Bahadır Ateş, Genel Müdürü Marc Padberg, ile Genel Müdür Yardımcısı Erhan Zeyneloğlu.

MEF Okulları’nda 5 Mart 2011 tarihinde düzenlenen First Lego Ligi 7. Türkiye Turnuvaları’nda “En İyi Takım Çalışması” ile “En İyi Proje” dalında “birincilik” alarak 2-4 Haziran'da Delft Teknoloji Üniversitesi'nin düzenlediği Avrupa Açık Turnuvası'na Garanti Bankası International N.V.’nin desteğiyle 1 Haziran 2011’de Hollanda’ya gitti.

"Beden ve Bilim” konusunda epilepsi hastalığına çözüm arayan  bir proje hazırlayan ve Onur ÇOLAKEL, Furkan TURHAN, Doğucan YENİDÜNYA, Meltem ESENGÖNÜL, Tuğçe UYSAL, Tameris EVİRGEN, Fatih DEMİRCİ, Ömer Can AKYAZICI, Oğuzhan ZAİM ve Ebrar ÇAĞLAYAN’dan oluşan Panic At The Daçka, 50 ülkeden 15 binin üzerinde takımla yarışacak.


Öğrencilere eşlik eden Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, Darüşşafakalı öğrencilere destek veren Garanti Bankası International N.V. CEO’su Bahadır Ateş, Genel Müdürü Marc Padberg, Genel Müdür Yardımcısı Özge Etker ile Erhan Zeyneloğlu ile bir araya geldi. Ziyarette Zekeriya Yıldırım tarafından Garanti Bankası International N.V. CEO’su Bahadır Ateş'e teşekkür belgesi de takdim edildi.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?