Fundación MAPFRE, Darüşşafaka’nın “Kurucu Bağışçısı” oldu

 ›  Haberler  › ↓ 

Fundación MAPFRE, “Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında yaptıkları bağışlarla Darüşşafaka’nın "Kurucu Bağışçıları" arasına katıldı.

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Necipoğlu, Mapfre Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Stefan Jensen, Mapfre Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Nazan Somer Özelgin ve Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem
Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Necipoğlu, Mapfre Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Stefan Jensen, Mapfre Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Nazan Somer Özelgin ve Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem.

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem (DŞ’82) ile Yönetim Kurulu Üyesi ve Bağış, İletişim ve Kaynak Geliştirme Komisyon Başkanı Zeynep Necipoğlu, 12 Ekim Pazartesi günü MAPFRE Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Nazan Somer Özelgin ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Stefan Jensen ziyaret etti.

Ziyarette; Öktem ve Necipoğlu tarafından Fundación MAPFRE'nin “Kurucu Bağışçı Sertifikası” ve plaketi, Özelgin’e ve Jensen’a takdim edildi. 

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programına ilişkin ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?