Funda Arar Konseri için geri sayım…

 ›  Haberler  › ↓ 
fundaarar68.jpg
Türk pop müziğinin güçlü sesi Funda Arar’ın Darüşşafaka yararına vereceği konser için geri sayım başladı. 18 Aralık Pazar günü TİM Show Center’da gerçekleşecek konserin bağış karşılığı satışa sunulan biletleri günler öncesinde tükenirken, Biletix’te satışlar devam ediyor.
 
IMG_8032.jpgIMG_7927.jpg

Geliri tamamen Darüşşafakalı öğrencilerin eğitim giderleri karşılanmasında kullanılacak konser için özel bir repertuvar hazırlayan Funda Arar’a bir şarkısında orkestra yerine öğrenciler eşlik edecek. Darüşşafaka’nın eğitimde fırsat eşitliği misyonuna destek verenleri buluşturacak Funda Arar Konseri, yaklaşık iki saat sürecek.
 

IMG_8021.jpgIMG_8009.jpg

2008 yılında Sezen Aksu ile başlayan, Ferhat Göçer ve Kenan Doğulu ile devam eden ve sanatçı duyarlılığının güzel bir örneğini oluşturan Darüşşafaka konserlerinden elde edilecek gelir, Türkiye’nin dört bir yanından gelerek eğitim hayatlarına Darüşşafaka’da sürdüren, babası hayatta olmayan ve maddi durumu yetersiz 928 çocuğun beslenme, giyim, barınma ve eğitim giderleri için kullanılıyor.

Darüşşafaka yararına konser geleneğinin son temsilcisi Funda Arar Konseri biletlerini Biletix gişelerinden ve http://web03.biletix.com/etkinlik/MKDC2/TURKIYE/tr linkinden  temin edebilirsiniz

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?