Funda Arar, Darüşşafakalı öğrencilerle konser öncesinde bir araya geldi

 ›  Haberler  › ↓ 
fundabasin.jpg
 
Yaklaşık bir buçuk asırdır babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz çocukların hayatını eğitimle değiştiren Darüşşafaka’ya özel bir konserle destek verecek olan Türk pop müziğinin güçlü sesi Funda Arar, 6 Aralık'ta Darüşşafakalı öğrencilerle bir araya geldi. TİM Show Center’da 18 Aralık’ta gerçekleştireceği konser öncesi Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nı ziyaret eden Arar, "Çok heyecanlıyım. Konser gününü sabırsızlıkla bekliyorum. Hep beraber çok eğleneceğiz" dedi. 
 

fundabasincocuklar.jpg
Geliri tamamen Darüşşafakalı öğrencilerin eğitim giderleri için kullanılacak konser için özel bir program hazırladığını ifade eden Funda Arar, bir zamanlar öğretmenlik yapması nedeniyle eğitim konusundaki çalışmaların içinde bulunmanın kendisini oldukça duygulandırdığını ifade etti.

Darüşşafakalı öğrencilerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Funda Arar: “Darüşşafakalı çocuklar için, eğitim için her türlü gönüllü işe hazırım. Konserden elde edilecek gelirin Darüşşafakalı öğrencilerin eğitim masraflarında kullanılacak olmasından mutluluk duyuyorum. Ekibim de bu konuda son derece duyarlı. Hepimiz böyle bir çalışmanın içerisinde bulunmaktan çok keyif alıyoruz. Çok güzel bir konser olacak” dedi.

fundaimza.jpg
Konserin en büyük sürprizinin bir şarkısında orkestranının yerine Darüşşafakalı öğrencilerin kendisine eşlik etmesi olduğunu söyleyen Arar, öğrencilerle ilk provayı da yaptı. Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nı gezerek, öğrencilerle sohbet eden Arar, tüm sevenlerini de konsere davet etti.

fundatoplu.jpg
Şarkılarını Darüşşafakalı çocuklar için söyleyecek
2008 yılında Sezen Aksu ile başlayan, Ferhat Göçer ve Kenan Doğulu ile sürdüren Darüşşafaka yararına konser geleneğinin bu yılki temsilcisi Funda Arar’ın konser biletleri, Biletix’te üç farklı fiyat kategorisinde satışa sunuldu. Bununla birlikte isteyenler 0212 276 50 20 (Dahili 510) numaralı telefonu arayarak sınırlı sayıdaki teberrulu biletlerden temin edilebiliyor.
Sanatçı duyarlılığının güzel örneklerinden biri olan Darüşşafaka konserlerinden elde edilecek gelir, Türkiye’nin dört bir yanından gelerek eğitim hayatlarına Darüşşafaka’da devam eden, babası hayatta olmayan ve maddi durumu yetersiz 928 çocuğun beslenme, giyim, barınma ve eğitim giderleri için kullanılacak. 
 
Bilet fiyatları:
1.  Kategori: 78.50 TL
2. Kategori: 67.50 TL
3. Kategori: 56.50 TL
Teberrulu bilet: 250 TL

Teberrulu bilet için iletişim: (0212) 939 28 00 /2510
 
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?