Funda Arar’dan Darüşşafaka yararına konser

 ›  Haberler  › ↓ 
Darüşşafaka’nın "eğitimde fırsat eşitliği" misyonuna destek veren Türk pop müziğinin güçlü sesi Funda Arar, 18 Aralık Pazar günü saat 20.00’de TİM Show Center’da Darüşşafakalı çocuklar yararına konser verecek.  2008 yılında Sezen Aksu ile başlayan, Ferhat Göçer ve Kenan Doğulu ile devam eden Darüşşafaka yararına konser geleneğinin bu yıl ki temsilcisi Funda Arar şarkılarını Darüşşafakalı çocuklar için seslendirecek.

Sanatçı duyarlılığının güzel örneklerinden biri olan Darüşşafaka konserlerinden elde edilen gelir, Türkiye’nin 65 ilinden gelerek, eğitim hayatlarına Darüşşafaka’da devam eden babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz  ve yetenekli 928 çocuğun beslenme, giyim, barınma, sağlık, eğitim gibi giderlerinin karşılanmasında kullanılıyor. Bugüne kadar iyi eğitim olanağından yoksun binlerce çocuğa çağının en ileri eğitim olanaklarını sunarak, yaşamlarını değiştiren Darüşşafaka, bu değişimi daha fazla çocuğun hayatına taşıyabilmek için bu konserleri düzenliyor.
 
Siz de 250 liradan satışa sunulan teberrulu biletlerinden satın alarak hem unutulmaz bir gece geçirebilir hem de yüzlerce çocuğun kolej seviyesinde eğitimle geleceğe hazırlanmasına katkıda bulunabilirsiniz. Konser biletleri ayrıca Biletix’te üç farklı fiyat kategorisinde satışa sunuldu. Sınırlı sayıdaki teberrulu biletlerinden temin etmek için (0212) 939 28 00 / 2510 numaralı telefondan Arbil Baran ile iletişime geçebilirsiniz.
 Bilet fiyatları:
1.  Kategori: 78.50 TL
2. Kategori: 67.50 TL
3. Kategori: 56.50 TL
Teberrulu bilet: 250 TL
 
 

Teberrulu bilet için iletişim: (0212) 939 28 00  (Dahili 2510) 
Tüm Haberlere Göz Atın