Fikir önderleri, 21'inci kez Darüşşafaka için buluştu

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti Yüksek Danışma Kurulu, 4 Haziran'da Zekeriya Yıldırım’ın başkanlığında 21. toplantısını gerçekleştirdi. Türkiye İş Bankası'nın ev sahipliğinde İş Bankası Kuleleri'nde  gerçekleştirilen toplantıya 45 YDK Üyesi'nin yanı sıra, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, Başkan Vekili Hakan Tahiroğlu, Sayman Üye, Bülent Topbaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Fırat Tekin, Lütfü Telci, Tunçer Gömeçli, Esra Ekmekci Çalıcıoğlu, Can İplik, Erman Süsler, Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Pelin Kabalak ve Genel Sekreter  Yardımcısı Burçak Karakaya katıldı.

YDK'nin yeni üyeleri Ekonomist, Ege Çelik Ends. San. ve Tic. A.Ş. Eski Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Aydın Ulusan ile Darüşşafakalılar  Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjde Süme'nin takdimiyle başlayan toplantı, Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş'ın Darüşşafaka'nın eğitim alanındaki yeni hedefleri içeren sunumuyla devam etti. 

Ardından  Prof. Betül Çotuksöken'in "Ergenlik Çağının Yönetimi" konusunda yapılan araştırma hakkında üyeleri bilgilendirirken,  Genel Sekreter  Yardımcı Burçak Karakaya da Darüşşafaka mezunu üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen  "mentorluk programı"na ilişkin bir sunum yaptı.

Kurul üyelerini yorum ve görüşleriyle zenginleştirdiği toplantıda Zekeriya Yıldırım da YDK'nin kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmaları özetleyen bir sunum gerçekleştirdi.

Toplantı, 22. Darüşşafaka YDK toplantısının 22 Ekim 2016 Cumartesi günü yapılması kararıyla sona erdi. 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?