Ferhat Göçer, en güzel şarkılarını Darüşşafakalı çocuklar yararına söyledi

 ›  Haberler  › ↓ 

16 Aralık 2009 Çarşamba akşamı TİM Show Center’da sahneye çıkan Ferhat Göçer, en güzel şarkılarını Darüşşafakalı çocuklar yararına söyledi. Ferhat Göçer’e ilk iki şarkıda 100 kişilik dev Darüşşafaka öğrenci korosu eşlik etti.Ferhat Göçer’in hiçbir bedel talep etmeden sahne aldığı konserden elde edilen tüm gelir, Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlandı.TİM Show Center’daki konser salonunun tamamen dolduğu gecede, Ferhat Göçer’den önce sahneye çıkarak konuşma yapan Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, ‘Geçtiğimiz yıl, değerli sanatçımız Sezen Aksu’nun başlattığı bu dayanışmada Ferhat Göçer, bayrağı devir alarak bizleri onurlandırdı. Bu yıl Ferhat Göçer’le gerçekleşen konserimiz için başta sanatçımız olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ederim. Geçtiğimiz hafta prova için çocuklarımızla bir araya gelerek onlarla vakit geçiren Ferhat Göçer’e ne kadar teşekkür etsek azdır.’ dedi.

Kerki Prodüksiyon’un gönüllü organizasyonu ile düzenlenen konserde sahne alan Ferhat Göçer, kendisine ilk iki şarkıda eşlik eden 100 kişilik Darüşşafaka öğrenci korosuyla ‘Bir Çocuk Sevdim Uzaklarda’ şarkısını söyleyerek tüm misafirleri büyüledi. Salondan gelen yoğun istek üzerine sahnede kalan çocuklar, Ferhat Göçer ile birlikte ‘Cennet’ adlı parçayı da seslendirerek, büyük alkış topladı.Darüşşafakalı öğrenciler “Ferhat ağabey”lerine nota figürlerinden oluşan tabloyu hediye ederek teşekkür ettiler.

Darüşşafaka Cemiyeti, başta Ferhat Göçer ve ekibine, Kerki Organizasyon’a, bu etkinliği destekleyen tüm kuruluşlar ile emeği geçen yönetici ve elemanlarına, yaptıkları bağışlar ve aldıkları biletlerle Darüşşafaka’ya destek olan tüm izleyicilere teşekkür eder.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?