Fazıl Say “Darüşşafaka” için çalacak 

 ›  Haberler  › ↓ 

Ünlü Piyanist 155. yılını kutlayan Darüşşafaka için bağış konseri verecek.

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, bu kez Darüşşafaka Cemiyeti için çalacak.   1863 yılından bu yana eğitimde fırsat eşitliği misyonu doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren ve bu yıl 155. yılını kutlayan Darüşşafaka Cemiyeti yararına düzenlenen bağış konserinde Fazıl Say sahne alacak. 6 Nisan Cuma akşamı saat 20:30'da İstanbul’daki İş Sanat Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek Fazıl Say resitalinde, sanatçı kendi bestelerini ve çağdaş bestecilerin eserlerini yorumlayacak. 

2008 yılında Sezen Aksu’yla başlayan, Ferhat Göçer, Kenan Doğulu, Funda Arar, Sertab Erener, Nilüfer, Enbe Orkestrası, Mor ve Ötesi & Şebnem Ferah, Tarkan gibi sanatçıların desteğiyle devam eden Darüşşafaka yararına konser geleneğinin bu yılki temsilciliğini Fazıl Say üstlendi.

Konserin tüm geliri eğitime…

Darüşşafaka Cemiyeti tarafından düzenlenen bağış konserinden elde edilecek tüm gelir, Türkiye’nin dört bir yanından Darüşşafaka Eğitim Kurumları’na gelen; anne veya babası vefat etmiş 1.000’e yakın öğrencinin eğitim masrafları için kullanılacak. Bilet satın alarak, ‘eğitimde fırsat eşitliği’ne destek vermek isteyen müzikseverler, Darüşşafaka Cemiyeti’nin internet sitesi üzerinden bağışlarını gerçekleştirerek biletlerini temin edebilecek. 

BİLET ALMAK İÇİN HEMEN TIKLAYINIZ
Bilgi için:
Kurumsal bilet alımları için    +90 212 939 2800 #2495   bagis@darussafaka.org    
Bireysel bilet alımları için +90 212 939 2800 #2475   bagis@darussafaka.org  
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?