Faz4 Danışmanlık ve Davut Ökütçü’ye veli sertifikaları sunuldu

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka’ya bağışta bulunarak annesi veya babası hayatta olmayan çocukların yaşamlarının eğitimle değişmesine ve geleceğinin aydınlanmasına katkıda bulunan hayırseverlere sertifikaları törenle sunuluyor.

18 Ağustos 2015 Salı günü Darüşşafaka Maslak Kampüsü’ndeki Darüşşafaka Müzesi’nde gerçekleştirilen sertifika töreninde, Faz4 Danışmanlık ve Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Davut Ökütçü'ye sertifikaları takdim edildi.

Faz4 Danışmanlık: 

Eczacı Esra Güney Barış tarafından kurulan, ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalara insan kaynakları danışmanlığı yapan ve her yıl kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle sivil toplum kuruluşlarına bağışta bulunan Faz4 Danışmanlık şirketi, bu yıl Darüşşafaka'yı destekledi. Bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderini karşılayarak “Veli Bağışçısı” olan Faz4 Danışmanlık adına sertifika törenine firmanın muhasebe yetkilisi Reyhan Lazoğlu katıldı. Lazoğlu’na sertifikası, Davut Ökütçü tarafından sunuldu. 

Davut Ökütçü:

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Davut Ökütçü (DŞ’65), temmuz ayında yapmış olduğu bağışıyla, kendisini yetiştiren yuvasında bugün okuyan bir öğrencinin beş yıllık eğitim giderlerini karşılayarak Ortaokul Veli Bağışçısı olmanın mutluluğunu yaşadı. Ökütçü’ye “Ortaokul Veli Bağışçı Sertifikası”, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş tarafından takdim edildi.

Onlar, Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimine destek olarak 152 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç kattı. Kendilerine bir kez daha en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Darüşşafaka, öğrencilerinin geleceğini yıldızlar gibi aydınlatacak "Veli"lerini aramaya devam ediyor.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?