Eyüp Sabri Tuncer'den Darüşşafakalı çocuklar için Cumhuriyetin Kokusu

 ›  Haberler  › ↓ 
Eyüp Sabri Tuncer’in 1923 yılında başlayan ve günümüze kadar devam eden yolculuğu, tecrübesi ve kokudaki ustalığı ile tasarladığı “Cumhuriyetin Kokusu” kolonyasının satışından elde edilen gelirin tamamı 152 yıldır eğitimde fırsat eşitliği sağlayan Darüşşafaka’ya bağışlanıyor. Türkiye’nin koku tarihi ile ilgili yapılmış ilk ve tek belgeseli ile sunulan bu muhteşem kokuyu http://shop.eyupsabrituncer.com/eyup-sabri-tuncer-eau-de-cologne-130ml adresinden satın almak mümkün.
 
eyup sabri tuncer.jpg

Türkiye’nin değerleri arasında yer alan Eyüp Sabri Tuncer markası tarafından üretilen “Cumhuriyetin Kokusu” kolonyası, Türkiye’nin koku tarihini anlatan ilk ve tek belgesel ile birlikte Darüşşafaka yararına satışta.
 
1923 yılından günümüze koku ile ilgili önemli çalışmalarda yer almış ve sektörün gelişmesine katkıda bulunmuş bir marka olan Eyüp Sabri Tuncer, 152 yıldır ülkemizde çocuklara iyi bir gelecek sunmak ve “Eğitimde Fırsat Eşitliği” sağlamak için çalışan Darüşşafaka ile işbirliği yaptı.
 
“Cumhuriyetin Kokusu” kolonyası http://shop.eyupsabrituncer.com/eyup-sabri-tuncer-eau-de-cologne-130ml adresinde 65,89 TL satış fiyatıyla Darüşşafaka’ya destek olmak isteyen kullanıcılar ile buluşuyor. Kolonyaların satışından elde edilecek gelirin tamamı eğitim olanağından yoksun çocuklara eğitim hakkı tanımak amacıyla Darüşşafaka’ya bağışlanacak.
 
Annesi veya babası hayatta olmayan ve maddi durumu yetersiz, yetenekli çocuklara 1863'ten bu yana yatılı eğitim veren Darüşşafaka, ülkenin dört bir yanından sınavla seçilen çocuklara çağın en ileri eğitimini alma şansı tanımasıyla ülkemizin köklü sivil toplum örgütleri arasında yer alıyor.
 
Eyüp Sabri Tuncer Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Engin Tuncer projeyle ilgili şöyle konuşuyor: “Geçmiş ve bugünü buluşturan ’Cumhuriyetin Kokusu’ kolonyası geleneksel unsurların yanı sıra parfümistik notlar içeren zengin bir koku profili sunmaktadır. Natürellerden elde edilen esansiyel yağlardan oluşturulan bu mükemmel koku üst notlarda bergamot, limon gibi narenciye notlarının, orta notlarda neroli gibi çiçeksi kokularla oluşturduğu mükemmel uyum, amber ve misklerle zenginleştirilmiştir. Biz ülkemizin iki önemli değeri olan iki kuruluşun çocuklarımız için işbirliği yapmasından dolayı son derece mutluyuz. Darüşşafaka ile böyle bir projeye imza atıyor olmak Eyüp Sabri Tuncer ailesi olarak bize onur vermektedir.”
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?