Esas Holding’den Darüşşafakalı öğrencilere forma hediyesi

 ›  Haberler  › ↓ 

“İlk Fırsat Programı” kapsamında Darüşşafakalı öğrencilerin nitelikli eğitimlerini destekleyen ve yaptıkları bağışlarla Darüşşafaka’nın “Kurucu Bağışçısı” olan Esas Holding AŞ, bu kez de forma hediyesiyle öğrencileri sevindirdi.

Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda 22 Aralık’ta düzenlenen törenle Darüşşafakalı öğrencilere Fenerbahçe formaları hediye eden Esas Holding, yeni yıl öncesi Darüşşafakalı öğrencileri mutlu etti.

Törene Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Çağatay Özdoğru, Esas Holding Kurumsal İlişkiler Direktörü Berrak Kutsoy, Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi ve Fenerbahçe 1907 Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Erol Bilecik, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç, Başkan Vekili Zeynep Necipoğlu, Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Suat Çetin, Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı ile Bağış Yönetimi ve Bağışçı İlişkileri Genel Sekreter Yardımcısı Nilgün Eken katıldı. 

Yeni yıl öncesinde geleceğin başarılı sporcuları olacak Darüşşafakalı öğrencileri formayla sevindiren ve 1863’ten bu yana sürdürülen “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza güç katan bağışçılarımıza yürekten teşekkür ediyoruz.

 

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?