Esas Holding adını, “Kurucu Bağışçılar” arasına yazdırdı

 ›  Haberler  › ↓ 

“İlk Fırsat Programı” kapsamında yaptıkları bağışlarla Darüşşafakalı öğrencilerin nitelikli eğitimlerini destekleyen Esas Holding AŞ, “Kurucu Bağışçılar” arasına katıldı.

Fırsat eşitsizliği yaşayan gençlerin okuldan işe geçiş sürecinde sivil toplum kuruluşlarında (STK) ilk iş deneyimini kazanmalarını destekleyen ve bunun için “İlk Fırsat Programı” ile gençlerin, iş birliği yapılan STK’larda 12 ay tam zamanlı çalışabilmesini sağlayan Esas Holding AŞ için 30 Kasım’da, Darüşşafaka Cemiyeti’nde sertifika ve nar takdim töreni düzenlendi.

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç 
Esas Holding AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emine Sabancı Kamışlı

 

Düzenlenen törenle Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç tarafından Esas Holding AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emine Sabancı Kamışlı’ya bağış sertifikası ile nar takdim edildi. Törende, Esas Sosyal Direktörü Özlem Akgün Esmeler, Esas Sosyal Program Yöneticisi Ece Akyel, Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Suat Çetin, Darüşşafaka Bağış Yönetimi ve Bağışçı İlişkileri Genel Sekreter Yardımcısı Nilgün Eken ile “İlk Fırsat Programı”yla Darüşşafaka’da çalışma imkânı bulan gençler de hazır bulundu.

Türkiye’nin aydınlık yarınları için Darüşşafakalı öğrencilerin nitelikli eğitimlerini destekleyen ve başlattıkları programla sayısız gencin eğitim almasını sağlayan Esas Holding AŞ’ye teşekkür ederiz.

 

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?