ENBE Orkestrası şarkılarını Darüşşafakalı çocuklar için seslendirdi!

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın gelenekselleşen bağış konserinde bu yıl ENBE Orkestrası sahne aldı. ENBE Orkestrası’na Betül Demir, Burcu Güneş, Erdal Çelik, Hayyam, Işın Karaca, Ziynet Sali ve genç yetenekler eşlik etti. 

Konserde Darüşşafakalı öğrenciler ve sanatçılarla birlikte ‘’We are the world’’ parçasını seslendirdi.

"Eğitimde fırsat eşitliği" misyonu doğrultusunda 152 yıldır hizmet veren Darüşşafaka Eğitim Kurumları'ndaki sınıfların teknolojik altyapısının yenilenmesi amacıyla düzenlenen gelenekselleşen bağış konserinin bu yılki ismi ENBE Orkestrası’ydı.

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 20 Mart Cuma akşamı gerçekleşen konserde, ENBE Orkestrası’na Betül Demir, Burcu Güneş, Erdal Çelik, Hayyam, Işın Karaca, Ziynet Sali’nin yanı sıra genç yeteneklerden Büşra Periz, Cem Belevi, Haydar Yılmaz, İlyas Yalçıntaş, Rümeysa, Tuvana Türkay eşlik etti.

Behzat Gerçeker’in sahneden İbrahim Tatlıses, Kayahan ve Atilla Özdemiroğlu’na şifa dileklerini ilettiği gecenin sonunda Darüşşafaka Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş sahneye çıktı ve Enbe Orkestrası’na, tüm sanatçılara ve geceye katılanlara teşekkür etti. Darüşşafakalı öğrenciler ve sanatçılarla birlikte söylenen ‘’We are the world’’ parçasının ardından gece sona erdi. 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?