Eğitimle yaşamları değiştirenlere sertifikaları sunuldu

 ›  Haberler  › ↓ 
Darüşşafaka’ya bağışta bulunarak çocuklarımızın yaşamlarının eğitimle değişmesine ve geleceklerinin aydınlanmasına katkıda bulunan hayırseverlere sertifikaları törenle sunuluyor. 18 Mart 2014 Salı günü gerçekleştirilen Cemiyet Yönetim Kurulu toplantısı öncesinde, Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından, Darüşşafaka bağışçıları Mustafa Reştan Sipahi Aras, Sabriye Meral Aras, Galata Taşımacılık adına Volkan Sarıcı, Mustafa Asparuk, Alaaddin Güç ve Davut Ökütçü’ye sertifikaları takdim edildi.
 
 
Sabriye Meral Aras ve Mustafa Reştan Sipahi Aras:
 
Babası Arif Aras Darüşşafakalı olan ve Koç Holding'de yöneticilik yapmış olan Mustafa Reştan Sipahi Aras ve 2005 yılından beri Darüşşafaka Maltepe Rezidans Bağışçısı olan ev hanımı eşi Sabriye Meral Aras, Darüşşafaka’nın vasiyet bağışçısı oldu.
 
Sabriye Meral Aras_rsz.jpg
 
Sabriye Meral Aras’a sertifikası, Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş ve Yönetim Kurulu Üyesi Davut Ökütçü tarafından takdim edildi.
 
Mustafa Reştan Sipahi Aras_rsz.jpg

Mustafa Reştan Sipahi Aras’a ise sertifikası, Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş ve Başkan Vekilleri Fırat Tekin ile Adnan Dovan tarafından takdim edildi. Mustafa Reştan Sipahi Aras sertifika sunumunda yaptığı konuşmasında, “Biz farklı bir davranış ile bütün varlığımızı Darüşşafaka gibi kutsadığımız bir kuruma bıraktık. Bu bize sonsuz bir huzur ve mutluluk veriyor. Miras Bağışçısı belgemizi gururla her fırsatta sergilemeyi, çevremizdekileri etkilemeyi, onların da aynı doğrultuda davranmalarını sağlamayı amaçlıyoruz” şeklinde konuştu. 
 
 
 
Galata Taşımacılık adına Volkan Sarıcı:
 
Galata Taşımacılık_rsz.jpg

Geçtiğimiz yıl müşterilerinin yeni yılını Darüşşafaka'ya onlar adına bağış yaparak tebrik eden ve “Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında bir öğrencinin Darüşşafaka’daki bir yıllık eğitim giderlerini karşılayarak “Veli” olan Galata Taşımacılık için hazırlanan sertifika, Yönetim Kurulu Başkan Yardımıcısı Volkan Sarıcı'ya Talha Çamaş tarafından takdim edildi.
 
 
Mustafa Asparuk:
 
Mustafa Asparuk_rsz.jpg
 
Darüşşafaka’nın "Veli" bağışçıları arasına katılan, 1969 Darüşşafaka mezunu Mustafa Asparuk’a sertifikası, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Uğur Demirci ve Beşir Özmen tarafından takdim edildi. 
 
 
Alaaddin Güç: 
 
Alaaddin Güç_rsz.jpg
 
Mustafa Asparuk'un katkılarıyla Targıd Tarım tarafından geçtiğimiz yıl yapılan bağış için firma sahibi Alaaddin Güç'e "Veli" sertifikası, Talha Çamaş tarafından takdim edildi.
 
 
Davut Ökütçü ve Z. Nurhan Ökütçü: 
 
Davut Ökütçü_rsz.jpg

Darüşşafaka 1965 mezunu ve Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Davut Ökütçü ve eşi Z. Nurhan Ökütçü, Darüşşafaka'nın vasiyet bağışçısı oldu. Davut Ökütçü'ye sertifikası Talha Çamaş ve tüm Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından sunuldu.
 
Davut Ökütçü ve tüm YK Üyeleri_rsz.jpg
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?