“Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuna güç katanlara sertifikaları sunuldu

 ›  Haberler  › ↓ 
Darüşşafaka’ya bağışta bulunarak 151 yıllık “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuna güç katan hayırseverlere sertifikaları törenle sunuluyor. 4 Mart 2014 Salı günü gerçekleştirilen Cemiyet Yönetim Kurulu toplantısı öncesinde, Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından, Darüşşafaka bağışçıları Hüseyin Hüsnü Önder, N. Fahriye Moral, Hasan Faruk ve Ayşe Bilin Öztermiyeci, H. Çağatay Özdoğru ve Orhan Bozdoğan’a sertifikaları takdim edildi. 
 
huseyin-husnu-onder-1_rsz.jpg
Darüşşafaka’nın vasiyet bağışçısı, Maltepe Rezidans bağışçısı ve aynı zamanda Cemiyet Üyesi olan Hüseyin Hüsnü Önder, “Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında 10 öğrencinin Darüşşafaka’daki okul hayatları boyunca tüm eğitim giderlerini karşılayarak “Kurucu Bağışçı” oldu. Önder’e “Kurucu Bağışçı” plaketi, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fırat Tekin ve Yönetim Kurulu Üyesi Davut Ökütçü tarafından takdim edildi. 
 
fahriye-moral-4-mart-2014_rsz.jpg
Darüşşafaka’nın "Çifte Diplomalı" bağışçıları arasına katılan, Darüşşafaka Yakacık Rezidans bağışçısı ve Cemiyet Üyesi N. Fahriye Moral’a sertifikası, Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş tarafından takdim edildi.  
 
oztermiyeciler_rsz.jpg
Darüşşafaka bağışçısı olan Doğuş Grubu eski yöneticilerinden Hasan Faruk Öztermiyeci ve Petrol Ofisi’nden emekli eşi Ayşe Bilin Öztermiyeci’ye, “Bağışçı Sertifikası”, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Orhan Cem tarafından sunuldu. 
 
cagatay-ozdogru_rsz.jpg
2013 yılında yaptığı bağışlarla "Darüşşafaka Veli"leri arasına katılan, Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Üyesi H. Çağatay Özdoğru’ya sertifikası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adnan Dovan tarafından takdim edildi.
  
orhan-bozdogan_rsz.jpg
2012 yılından bu yana devam eden bağışlarıyla "Darüşşafaka Veli"si olan Avukat Orhan Bozdoğan ve eşi Gülşen Bozdoğan'a sertifikasını Yönetim Kurulu Üyesi Beşir Özmen takdim etti.
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?