37. İstanbul Maratonu'nda eğitim için yürü!

 ›  Haberler  › ↓ 

Bu yıl 15 Kasım Pazar günü 37.'si düzenlenecek olan İstanbul Maratonu'nda Darüşşafaka yararına yürüyecek gönüllüler aranıyor. Darüşşafaka'ya 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında başlayan 130 öğrenciden 24'ünün bir yıllık gideri olan 720.000 TL'nin toplanması hedefine inanan gönüllülerin BURADAKİ FORMU  doldurmas gerekiyor.

"Koşu ayağı" 30 Eylül'de sona eren 37. İstanbul Maratonu'nda Darüşşafaka yararına yürümek isteyen gönüllülerin yukarıdaki formu doldurmaları halinde başvuruları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne toplu olarak Darüşşafaka Cemiyeti tarafından yapılacaktır.

İstanbul Maratonu'nda koşacak ya da yürüyecek gönüllülerin çevrelerini harekete geçirerek bağış toplamalarını hedefleyen Darüşşafaka Cemiyeti, kamuoyuna şöyle sesleniyor: "Darüşşafaka'ya bu yıl başlayan bir sınıftaki 24 öğrencinin eğitim dahil tüm giderlerini karşılamak için koşmaya ya da yürümeye var mısınız? 37. İstanbul Maratonu'nda ister koşun ister yürüyün, bunu arkadaşlarınıza duyurun, arkadaşlarınız da sizin adınıza annesi ya da babası hayatta olmayan çocuklarımızın geleceğini aydınlatmak için Darüşşafaka'ya bağış yapsın."  

HAYDİ SEN DE BAŞVUR!

Bilgi için:istanbul.maratonu@darussafaka.org

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?