Ebru Gündeş de Darüşşafaka’yı destekliyor

 ›  Haberler  › ↓ 
ebru-gundes_rsz_rsz_rsz.jpg

Sanatçı Ebru Gündeş’in 2010 yılından beri hayata geçirdiği “Ebru Gündeş Satıyor” projesiyle 150. yılını kutlayan "eğitimde fırsat eşitliği"nin sembolü Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağış sağlanıyor.
 
Bugüne dek giydiği, dünyaca ünlü modacıların tasarımı sahne kostümlerini ve ayakkabılarını ebrugundessatiyor.com adlı sayfasından satışa çıkaran Ebru Gündeş, bu anlamlı projesiyle Darüşşafaka’ya bağış yapılmasına aracılık ediyor.
 
Projeyle elde edilen gelirin kendisine gurur verdiğini söyleyen Ebru Gündeş, projenin web sayfasında duygularını şu cümlelerle anlatıyor: “Sahne sonrasında da Ebru Gündeş kostümlerinin böyle bir amaca hizmet etmesi ayrıca bir mutluluk veriyor… Sadece kendi imkanlarım dahilinde bir şeyler yapmaya, ihtiyaçlara bir katkıda bulunmaya çalıştığım bu yolda bana yardımcı olan ve katkıda bulunan herkese minnettarım. … Kim bilir belki bir gün sizin de ihtiyacınız olur bir kıyafete ve siz de birilerinin ihtiyaçlarını karşılarsınız bu alışverişle. … Çok özel kıyafetlere değerlerinin çok altında fiyatlara sahip olabilirsiniz… Tek yapmanız gereken bedelini istediğiniz bir hayır kurumuna yatırıp bize bildirmeniz… Satın almak ve giyinmek hiç bu kadar anlamlı olmamıştı, hissedeceksiniz…”
 
Projeyle ilgili detaylı bilgi için:
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?