DS1863 Koduyla “Lezzet Çiçekleri” Darüşşafaka için açıyor!..

 ›  Haberler  › ↓ 
_0000_1_bonnyfoodlogo.jpg
BonnyFood ve Darüşşafaka, babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocukların eğitimi için yeni bir projeyi hayata geçiriyor. BonnyFood ürünlerinden sipariş verenler, dilerlerse ürün bedelinin yüzde 20’sini Darüşşafaka’ya bağışlayabilecek.
Enjoy copy.jpgRedPassion copy.jpg

149 yıldır eğitimde çok özel bir model uygulayarak desteğe ihtiyacı olan çocuklara, ilköğretim dördüncü sınıftan liseyi bitirinceye kadar tam burslu, yatılı, kolej seviyesinde eğitim veren Darüşşafaka’ya bir destek de BonnyFood’dan geldi. Darüşşafaka Cemiyeti ile iş birliğine giden BonnyFood, internet sitesinden veya telefonla “DS1863” kodunu belirterek verilen sipariş tutarlarının yüzde 20’sini Darüşşafaka’ya bağışlayacak. Böylece lezzetli armağanlarıyla sevdiklerini sevindirenler, aynı zamanda ülkemizin 65 ilinden gelerek eğitim hayatlarına Darüşşafaka’da devam eden 900’ü aşkın çocuğun eğitim giderlerine katkı sağlayacak. 2012 yılı boyunca aralıksız devam edecek olan kampanya, bireysel siparişlerin yanı sıra kurumsal siparişler için de geçerli olacak. 

IMG_6488.jpgZekeriya Yıldırım:
"BonnyFood ile yapacağımız iş birliği bizim için kaynak oluşturmanın ötesinde, Darüşşafaka’nın misyonunun geniş kitlelere ulaştırılmasında yeni bir kanal oluşturacak"
 
BonnyFood  ve Darüşşafaka ortaklığını değerlendiren Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, “1863 yılından bu yana ‘eğitimde fırsat eşitliği’ misyonuyla varlığını sürdüren cemiyetimiz, babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımızı dokuz yaşındayken annelerinden emanet alıyor ve onlara uluslararası standartlarda eğitim fırsatı sunuyor. Cemiyetimiz, öğrencilerimizin eğitim hayatlarını maddi kaygıdan uzak sürdürmeleri için çaba gösteriyor. BonnyFood  ile yapacağımız iş birliği bizim için kaynak oluşturmanın ötesinde, Darüşşafaka’nın misyonunun geniş kitlelere ulaştırılmasında yeni bir kanal oluşturacak” dedi. Darüşşafaka mezunu Didem Güney Alsoy’un BonnyFood’un kurucuları arasında yer almasının projeyi daha da anlamlı kıldığını kaydeden Yıldırım, “Darüşşafaka yaşamları eğitimle değiştiriyor. Bu projenin altında eğitimle değişen bir yaşamın, bir mezunumuzun imzası bulunuyor” diye konuştu.
 
IMG_6484.jpg

Didem Güney Alsoy:
"Darüşşafaka’nın koridorlarında koşmuş, hayatın gerçeklerini yaşamış bir kişi olarak mezun olduğum bu değerli kuruma katkı sağlayabildiğimiz için çok mutluyum"
BonnyFood Lezzet Çiçekleri konseptinin yaratıcısı olan Didem Güney Alsoy ise, “Darüşşafaka’nın koridorlarında koşmuş, hayatın gerçeklerini yaşamış bir kişi olarak mezun olduğum bu değerli kuruma katkı sağlayabildiğimiz için çok mutluyum. Darüşşafaka’da aldığımız eğitimi ve edindiğimiz değerleri iş hayatında BonnyFood Lezzet Çiçekleri gibi yenilikçi, yaratıcı, başarılı ve ülkemizi uluslar arası seviyede temsil edecek markalar yaratma anlamında hayata geçirdik. Projeye tüm Darüşşafaka Cemiyeti destekçilerinin katılımlarını bekliyoruz” dedi. Klasik hediyeler veya “sade bir çiçek” gönderme anlayışının yurt dışında olduğu gibi ülkemizde de değişmesine paralel olarak doğan BonnyFood Lezzet Çiçekleri’yle hem sevdiklerinize “çiçek görselliği” ile lezzetli tatlar armağan edebilir hem de ülkemizin yarınları çocuklarımızın eğitimine katkı sunabilirsiniz. 
 
Newsimmy copy.jpgShery_Yeni copy.jpgqueen copy.jpg
 
Projeye nasıl destek verebilirsiniz?
Bonnyfood ürünlerinden sipariş verirken müşteri temsilcisine sadece “DS1863” kodunu belirtmeniz veya internet siparişlerinizde “DS1863” kodunu indirim alanına girmeniz yeterlidir. Proje tüm Bonnyfood ürünlere için geçerlidir.
 
IMG_6477.jpg
 
 HeartinHeart copy.jpg
Telefonla siparişi için: 444 13 71
                             (0216) 556 51 51
 
BonnyFood'dan verdiğiniz siparişlerin yüzde 20'sinin Darüşşafaka'ya bağış olarak dönmesi için alışverişlerinizi "DS1863" koduyla yapmanızı önemle rica ederiz.
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?