Dr. Nafiz’den Darüşşafaka’ya destek

 ›  Haberler  › ↓ 
dr-nafiz-1_rsz.jpg
Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fırat Tekin ve Dr. Nafiz Karagözoğlu
 
Alem FM'de Cumartesi sabahları 08:00-10:00 arası "Dr. Nafiz'le Alem'in Sağlığı" adlı radyo programını hazırlayıp sunan Dr. Nafiz Karagözoğlu, Darüşşafaka'ya destek veriyor.
 
Rota Atlantik projesi kapsamında Darüşşafakalı 10 kız öğrencinin 10 yıllık eğitim giderleri toplamı 1.000.000 TL’yi toplama hedefiyle Atlantik Okyanusu’nu tek başına geçmek üzere Haziran’da yola çıkan ve şu an Cebelitarık’ta olan Dilek Ergül’le her hafta canlı bağlantı yapan Dr. Nafiz, hem Ergül'ün sağlığını uzaktan da olsa takip ediyor hem de kampanyayı duyurarak destek çağrısı yapıyor.
 
Dr. Nafiz, 27 Eylül Cumartesi günü de programını Darüşşafaka’ya ayırarak Cemiyet Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fırat Tekin’i konuk etti.
 
Darüşşafaka Cemiyeti’nden gerçekleştirilen program yayınının ardından Dr. Nafiz Karagözoğlu’na Fırat Tekin tarafından bir teşekkür sertifikası takdim edildi.
 
Programın bir diğer konuğu ise Siren grubunun solisti İrfan Saruhan'dı. Rota Atlantik projesi için bağış çağrısı yapan özel bir şarkı hazırlayan Saruhan'ın şarkısı, programda dinleyicilerle buluştu.
 
 
alem-fm-ekibi-dr-nafiz_rsz.jpg
Dr. Nafiz'le Alem'in Sağlığı Programı'nın teknik sorumlusu Kudret Şen, Siren grubunun solisti İrfan Saruhan, Fırat Tekin ve Dr. Nafiz Karagözoğlu
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?