Dr. Cem M. Kozlu “Darüşşafaka Velisi” oldu

 ›  Haberler  › ↓ 
cem-kozlu_rsz.jpg
Dr. Cem M. Kozlu ve Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fırat Tekin
 
Darüşşafaka’da eğitim gören bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderlerini üstlenerek “Darüşşafaka Velisi” olan hayırsever bağışçılara törenle sertifikaları sunulmaya devam ediyor.
 
İşadamı, Eski Milletvekili, Darüşşafaka Yüksek Danışma Kurulu Üyesi Dr. Cem M. Kozlu, Cemiyet’e yaptığı bağışla "Darüşşafaka Velisi" oldu. 19 Eylül 2013 tarihinde Darüşşafaka Cemiyeti’nde ağırlanan Dr. Cem M. Kozlu’ya “Veli Bağışçı Sertifikası”, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fırat Tekin tarafından takdim edildi.
 
THY Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı’nın yanı sıra Coca-Cola’nın Orta Avrupa, Avrasya ve Ortadoğu Grup Başkanlığı görevlerinde bulunan Dr. Cem M. Kozlu halen Coca-Cola şirketinde danışman olarak görev yapıyor. “Uluslararası Pazarlama”, “Bulutların Üstüne Tırmanırken”, “Liderin Takım Çantası”, “Avrupa'ya Hayır Diyebilen Türkiye”, “Öfkeden Çözüme”, “Türkiye Mucizesi İçin” ve “Kurumsal Kültür” isimli kitapları bulunan Dr. Cem M. Kozlu hakkında detaylı bilgiye, kişisel web sitesi cemkozlu.com.tr adresinden ulaşılabilir.
 
Dr. Cem M. Kozlu, bir öğrencinin geleceğinin aydınlanmasına destek verdi. Darüşşafaka Cemiyeti, öğrencilerinin eğitimle yaşamlarının değişmesine katkıda bulunacak yeni “Darüşşafaka Velileri”ni aramaya devam ediyor…
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?