Darüşşafaka'nın yeni Velileri

 ›  Haberler  › ↓ 

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında Daraşşafakalı öğrencilerin eğitimine destek veren hayırseverlere her geçen gün yeni isimler ekleniyor. Darüşşafaka’ya bağışta bulunarak çocukların yaşamlarının eğitimle değişmesine ve geleceklerinin aydınlanmasına katkıda bulunan destekçilerimize sertifikaları törenle sunuluyor.

Oğuz Güleç (DŞ’1972)

Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem (DŞ’82), Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Güleç (DŞ’72), Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Çağlar (DŞ’69)

Darüşşafaka Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Güleç (DŞ’1972), yaptığı bağışlarla “Veli Bağışçısı” oldu. Cemiyet binasında 18 Nisan Perşembe Günü gerçekleşen törenle, Darüşşafaka Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem(DŞ’1982) ve Darüşşafaka Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Çağlar(DŞ’1969) tarafından Güleç’e “Veli Belgesi” takdim edildi.

Kıvanç Emiroğlu

Darüşşafaka Yönetim Kurulu Eski Üyesi Beşir Özmen(DŞ'74), Kıvanç Emiroğlu, Ali Emiroğlu, Yönetim Kurulu Başkanı M.Tayfun Öktem(DŞ'82), Şermin Emiroğlu, Hüseyin Emiroğlu, Bağış ve Bağış işlemleri Birim Yöneticisi Esen Türkmen

 

2017 yılında Consulting Magazine tarafından global danışmanlık sektöründe fark yaratan 25 liderden biri seçilmiş olan Yönetim Danışmanı Kıvanç Emiroğlu, destekleriyle adını “Veli Bağışçıları” arasına yazdırdı. Darüşşafaka Cemiyeti’nde 25 Nisan Perşembe günü yapılan törende, Emiroğlu ailesine Darüşşafaka Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem tarafından “Veli Belgesi” takdim edildi. Uzun zamandır Darüşşafaka’ya destek olmayı düşündüğünü belirten Kıvanç Emiroğlu, bağışını gerçekleştirmekten ötürü duyduğu mutluluğu ifade etti.

Yılmaz Ailesi, Darüşşafaka’nın “Veli Bağışçısı” oldu

Alper Yılmaz, Elif Gülce Yılmaz, Mehtap Yılmaz.

Avukat Alper Yılmaz, eşi Mehtap Yılmaz ve kızları Elif Gülce Yılmaz, bir öğrencimizin bir yıllık eğitim giderini destekleyerek, isimlerini “Darüşşafaka’nın Veli Bağışçıları” arasına yazdırdı. Yılmaz Ailesi’ne “Veli Belgeleri”, 6 Mayıs Pazartesi günü Darüşşafaka’da düzenlenen törenle takdim edildi. Törende konuşan Alper Yılmaz, "Sizin gibi kurumların büyümesini, gelişmesini her zaman istiyoruz ama hep erteliyoruz. Gönderdiğiniz broşür benim için bir işaret gibiydi. Benim de iki tane kız çocuğum var ve her çocuğa onların sahip olduğu imkanlar gibi imkân sağlamak vatandaşlık görevimiz." diyerek duygularını ifade etti.

Baymineral Maden ve Kimya San. Dış Tic. Ltd. Şti.

Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Erelçin, Baymineral Finans Müdürü Özge Likala, Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Güleç(DŞ'72), Baymineral Maden ve Kimya Sanayi Genel Müdürü Nurettin Bayraktar, Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Çağlar(DŞ'69), Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Necipoğlu, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi F.Cemre Karaoğlan (DŞ'2012)

 

2016 yılından beri “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuna destek veren Baymineral şirketi, yaptıkları bağışların toplamıyla “Veli Bağışçısı” oldu. Baymineral’in “Veli Belgesi”, 30 Nisan’da Darüşşafaka’da yapılan törenle Baymineral Maden ve Kimya Sanayi Genel Müdürü Nurettin Bayraktar’a Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Erelçin tarafından takdim edildi.

156 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç katan bağışçılarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız. 

Darüşşafaka Velilerini Arıyor programı hakkında bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?