Darüşşafaka’nın dijital dönüşüm yol haritası belirlendi

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti, faaliyetlerindeki etkinliği ve verimliliği daha üst seviyelere çıkarmak, dijital teknoloji kaynakları en iyi şekilde kullanmak amacıyla Türkiye’nin önde gelen dijital dönüşüm danışmanlık firması Prometeia ile ortak yürüttüğü Dijital Dönüşüm Projesi’yle beş yıllık yol haritasını hazırladı.

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem,
Prometeia yetkilileri Alp Güven Buğra Akyüz, Seçil Arslan,
Darüşşafaka Cemiyeti YK Üyesi Dr. Ahmet D. Erelçin,
Darüşşafaka Cemiyet BT Müdürü Ersin Tuban.

 

Proje kapsamında Prometeia ekibi Darüşşafaka'nın mevcut durum ve fark analizlerini yaparak, fizibilite ve fayda/maliyet analizlerinin ışığında; bilgi, insan ve dijital teknoloji kaynaklarını en verimli şekilde kullanmasına, benzersiz bağışçı deneyimleri oluşturmasına, yeni iş modelleri geliştirmesine, yenilikçi ürün ve hizmetler tasarlamasına destek olacak projeler oluşturdu.

Prometeia ekibinden Seçil Arslan, Alp Güven Buğra Akyüz ile 11 Ocak’ta Cemiyet merkezinde bir araya gelen Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem, Prometeia ekibinin yetkin ve samimi kadrosuyla çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Seçil Arslan ve Alp Güven Buğra Akyüz’e teşekkür sertifikası takdim etti.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?