Darüşşafakalıların yeni velilerine sertifikaları takdim edildi

 ›  Haberler  › ↓ 

INEJAT_SAGTEKIN.JPGCEM_TURKDONMEZ.JPGZekeriya Yıldırım ve Yeni Antalya Transport ve Ticaret AŞ Yöneticisi Cem Türkdönmez.

 

 

 

 

 

 

Zekeriya Yıldırım ve Nejat  Sağtekin.

Yaklaşık beş yıl önce startı verilen “Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı, yeni velileriyle yoluna devam ediyor.  Programın son destekçileri, Yeni Antalya Transport ve Ticaret AŞ’nin sahibi Esat Nedim Kurç ile Türkiye'nin en büyük yazılım şirketlerinden Likom'un kurucusu Nejat Sağtekin oldu. Darüşşafaka’da eğitim gören bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderini karşılayarak, isimlerini Darüşşafaka Velileri arasında yazdıran Esat Nedim Kunç ile Nejat Sağtekin, 3 Nisan’da “Veli Belgeleri”ni törenle aldı. Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım tarafından belgesi takdim edilen Nejat Sağtekin, veli olmaktan ötürü duyduğu mutluluğunu ifade etti. Yurt dışında olduğu için törene katılamayan Esat Nedim Kurç’un sertifikasını almak üzere törene katılan Yeni Antalya Transport ve Ticaret AŞ Yöneticisi Cem Türkdönmez ise bir Darüşşafakalı olarak yaşadığı gururu belirtti.

ilker_yoney_toplu.JPG
3 Nisan’daki Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Toplantısı’nda ABD Eximbank ile olan borcun yapılandırılması sürecinde verdiği destekten ötürü LBT Varlık Yönetimi Yatırım Direktörü İlker Yöney’e de teşekkür plaketi takdim edildi. 

ILKER_YONEY.JPGarastirmacilar_3nisan.JPG
İlker Yöney                                         Araştırmacı Çocuk Kulübü
 
Araştırmacı Çocuk Kulübü öğrencilerinin yaptıkları çalışmaları Yönetim Kurulu Üyeleri ile paylaştığı toplantıda yaklaşık 12 yıldır Darüşşafaka Spor Tesisleri Sorumlusu olarak görev yapan ve emekliye ayrılan Nasuhi Ünlü'ye de hizmetlerinden ötürü teşekkür plaketi takdim edildi.
 
IMG_2032.JPG
Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri ile Nasuhi Ünlü bir arada... 
Tüm Haberlere Göz Atın