Darüşşafakalılar yuvalarına döndü

 ›  Haberler  › ↓ 

yuvayadonus_2014_1.JPG

151. kuruluş yıldönümünü kutlayan Darüşşafaka, Türkiye’nin dört bir yanından 1.000’e yakın öğrencisiyle yeni eğitim-öğretim yılına başlarken “Yuvaya Dönüş 2014 Partisi” düzenledi. Hem Darüşşafaka Ailesi’ne yeni katılan 125 minik Daçkalı, hem de yaz tatillerini ailelerinin yanında geçirdikten sonra okullarına dönen Daçkalılar, 7 Eylül Pazar günü saat 18.30'da Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın Maslak yerleşkesinde düzenlenen geleneksel “Yuvaya Dönüş Partisi”nde, ağabeyleri, ablaları ve Darüşşafaka dostlarıyla bir araya geldi.

yuvayadonus_2014_4.JPG

Partiye, Darüşşafaka Cemiyeti ile Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nın yöneticileri, Darüşşafaka’dan yetişenler, öğrenciler ve öğretmenlerin yanı sıra Darüşşafaka bağışçıları ve Darüşşafaka’ya gönül verenler de katıldı.

yuvayadonus_2014_5.JPG

Yuvalarına dönen Darüşşafakalıların öğretmen ve arkadaşlarıyla hasret giderdiği partide, okula bu yıl başlayan 125 yeni öğrenci de Darüşşafakalı abla ve ağabeyleriyle tanışıp kaynaştı.

yuvayadonus_2014_2.JPG

Eğlenceli saatlerin yaşandığı ve “Bir yıl sonra yine birlikteyiz” sloganıyla sona eren partiyle, Darüşşafaka Ailesi üyeleri, yeni ders yılına moral depolayarak girdi.

yuvayadonus_2014_3.JPG

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?