Darüşşafakalılar TÜYAP’ta kitap dünyasına yolculuk etti

 ›  Haberler  › ↓ 
TÜYAP2_rsz.jpg

Darüşşafakalı öğrenciler, 2012 yılından bu yana Cemiyet'in kurumsal destekçileri arasında yer alan TÜYAP’ın 2-10 Kasım 2013 tarihleri arasında düzenlediği İstanbul Kitap Fuarı’nı ziyaret etti.
 
3 Kasım Pazar günü düzenlenen gezide, Darüşşafaka'dan 45 ortaokul ve 20 lise öğrencisi öğretmenleriyle beraber İstanbul Kitap Fuarı ile ilgili bir bilgilendirme sunumunun ardından fuarı ziyaret ederek kitap dünyasına yolculuğa çıktı.
 
Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da fuar süresince ana fuayede kurulan Darüşşafaka Cemiyeti’nin standında Darüşşafaka'nın ve bağlı kurumlarının tanıtımları yapılıyor.
 
 
10 Kasım Pazar günü 45 Darüşşafaka öğrencisi daha fuarı ziyaret edecek.
 
Darüşşafaka ve TÜYAP
 
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ, 2012-2013 ders yılında Darüşşafaka Eğitim Kurumları’na başlayan 24 öğrencinin 10 yıllık eğitim masraflarını karşılayarak, onları mezun edecek.
 
Darüşşafaka Cemiyeti ile TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ iş birliğiyle hayat bulan sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde fuarcılık sektörünün öncü kuruluşu TÜYAP, 2012-2013 eğitim ve öğretim yılında Darüşşafaka’ya başlayan 12 kız ve 12 erkek olmak üzere toplam 24 öğrencinin Darüşşafaka’da okuyacakları 10 yıl boyunca tüm eğitim giderlerini üstlenecek. Proje kapsamında ayrıca Darüşşafaka öğrencileri diledikleri zaman TÜYAP’ın organize ettiği fuar ve etkinliklere katılabiliyor.
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?