Darüşşafakalılar, okullarının yanında...

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka’dan yetişenler, okullarını destekleyerek 154 yıllık eğitimde fırsat eşitliği sembolüne güç katmaya devam ediyor.

Darüşşafakalı Levent Özen (DŞ'79), iki gayrimenkulünü Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlayarak Darüşşafaka’nın Gayrimenkul Bağışçıları arasına katıldı. 26 Eylül’de Darüşşafaka Cemiyeti Müzesi’nde ağırlanan Levent Özen’e Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin tarafından Bağışçı Belgesi takdim edildi. 

Levent Özen ve Fırat Tekin

Türkiye'de uygulamalı jeolojinin ilerlemesinde büyük katkısı olan bilim insanı Prof. Dr. S. Okay Eroskay (DŞ’56) yaptığı bağışla Darüşşafaka’nın Veli Bağışçısı oldu. Prof. Dr. Eroskay’a "Veli Bağışçı Sertifikası", Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bülent Topbaş ve Genel Sekreter Yardımcısı Burçak Karakaya tarafından 22 Eylül’de takdim edildi. Her zaman okulunun yanında olan Prof. Dr. Eroskay, aynı zamanda Darüşşafaka Cemiyeti Müzesi’nde yaptığı çalışmalarla Darüşşafaka tarihine ışık da tutuyor.

Darüşşafaka Cemiyeti Bağış ve Bağışçı İlişkileri Uzmanı Leyla Kara Ünsal, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bülent Topbaş, Prof. Dr. Okan Eroskay, Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreter Yardımcısı Burçak Karakaya ve Darüşşafaka Cemiyeti Müzeler Yetkilisi Yeşim Temel

Bugün kendisiyle aynı sıralarda okuyan kardeşlerinin mutlu ve aydınlık bir geleceği kucaklaması için yuvalarına destek veren Levent Özen ve Prof. Dr. Okan Eroskay, var ettiniz var olun!

Darüşşafaka’ya Menkul ve Gayrimenkul Bağışı hakkında bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Darüşşafaka Velilerini Arıyor programı hakkında bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Tüm Haberlere Göz Atın