Darüşşafakalılar Derneği 100. Yıl Kutlaması

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafakalılar Derneği yüzüncü yaşını Darüşşafaka Spor Tesisleri’ndeki lokalinde kutladı.

Gece, saat 19.08’de Darüşşafakalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı O. Yalçın Gültekin’in konuşmasıyla başladı.O. Yalçın Gültekin, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım’ın gönderdiği tebrik mesajı üzerine temellendirdiği konuşmasında Darüşşafakalılar Derneği’nin misyonunu gerçekleştirmek için bugüne kadar ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını, bundan böyle de aynı heves ve azim ile çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.
 
Davut Ökütçü’nün Dernek kurucularını saygı, sevgi ve şükranlarını ilettiği konuşması ve Beşir Özmen’in her iki konuşmaya da katıldığını belirtmesinden sonra üç başkan, 1908-2008 tarihli Darüşşafaka logosuyla süslenmiş 100. yaşgünü pastasını kestiler.
 
Çoğunlukla Darüşşafaka’dan yetişenlerin oluşturduğu konuklar arasında Darüşşafaka Eğitim kurumları yönetici ve öğretmenleri de yer aldı. Darüşşafaka TV ekibi de bu güzel geceyi ölümsüzleştirmek için fotoğraflar çekti, yetişenlerin Darüşşafakalılar Derneği ve gece ile ilgili düşüncelerini içeren röportajları da kapsayan video kaydı yaptı.
 
Gece başladığı güzellikte sonlandı ve bir dahaki buluşma için sözleşildi.
 
İyi doğdun Darüşşafakalılar Derneği, İyi ki varsın Darüşşafakalılar Derneği.
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?