Darüşşafakalılar, 2016 çalışmaları hakkında bilgilendirildi

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka'dan yetişenler, Darüşşafaka Cemiyeti'nin 2016 yılı çalışmaları, mali tabloları ve 2017 yılı bütçesi hakkında bilgilendirildi.

1970 yılından önce Darüşşafaka'da eğitim görenlere yönelik düzenlenen toplantıya Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım ile Haysiyet Divanı Başkanı Talip Duranyıldız da katıldı.

Darüşşafaka Cemiyeti, "şeffaflık" ve "hesap verebilirlik" ilkeleri doğrultusunda paydaşlarını bilgilendirmeye devam ediyor. Cemiyet, 15 Mart Çarşamba günü 1970'ten önce Darüşşafaka'da eğitim görmüş Darüşşafakalılarla ve 17 Mart Cuma günü 1970'ten sonra Darüşşafaka'da eğitim görmüş Darüşşafakalılarla, Cemiyet Merkezi'nde düzenlenen toplantıyla bir araya geldi. Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, Darüşşafakalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjde Süme ile Darüşşafaka Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Başkırt'ın açılışını birlikte yaptığı toplantılara, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hakan Tahiroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Fırat Tekin, Davut Ökütçü, Tunçer Gömeçli, Mustafa Demirci, Murat Dayanıklı, Sevhan Gök Kahya, Doç. Dr. Göksel Bakaç Tümay, Erman Süsler ve Genel Sekreter Pelin Kabalak katıldı.

Toplantıda; Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, Darüşşafaka Cemiyeti ve bağlı kurumlarının 2016 yılı çalışmalarını, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bülent Topbaş ise Cemiyet'in 2016 yılı mali tabloları ve 2017 yılı bütçesi hakkında bilgi verdi.


Sunumların ardından Cemiyet Yönetimi, Darüşşafakalıların sorularını yanıtladı.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?