Darüşşafakalılar, 2014 yılı faaliyetleri hakkında bilgilendirildi

 ›  Haberler  › ↓ 
ds-bilgilendirme-toplantisi_280215_1.JPG

Darüşşafaka Cemiyeti  Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, 28 Şubat Cumartesi günü Mete Yılmaz Salonu'nda Cemiyetin ve bağlı kurumlarının 2014 yılı faaliyetleri hakkında Darüşşafakalıları bilgilendirme toplantısı düzenledi.
 
ds-bilgilendirme-toplantisi_280215_4.JPG

Toplantıya; Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fırat Tekin, Sayman Üye Orhan Cem, Yönetim Kurulu Üyesi Beşir Özmen Genel Sekreter Pelin Kabalak, Lise Müdürü ve Kampüs Koordinatörü Nevzat Kulaberoğlu, Darüşşafakalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Deniz'in yanı sıra çok sayıda Darüşşafakalı katıldı.
 
ds-bilgilendirme-toplantisi_280215_2.JPG

Toplantıda; Talha Çamaş, başta Darüşşafaka Eğitim Kurumları olmak üzere Cemiyet'in,  Darüşşafaka Rezidansları'nın, Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nin ve Urla Yaşam'ın 2014 yılı faaliyetlerini değerlendiren sunumunun ardından Darüşşafakalıların sorularını yanıtladı.
 
ds-bilgilendirme-toplantisi_280215_7.JPG

Çamaş, ayrıca hem Darüşşafaka'ya sürdürülebilir kaynaklar yaratmak hem de daha fazla çocuğa fırsat eşitliği yaratmak amacıyla planlan "Kampüs Projesi"ne ilişkin gelişmeler  ve bu alanda yapılan çalışmaları da katılımcılarla paylaştı. Toplantı, edebiyatımızın usta kalemi Yaşar Kemal'in  anısına tüm katılımcıların bir dakikalık saygı duruşuyla sona erdi.
 

ds-bilgilendirme-toplantisi_280215_8.JPG
Edebiyatımızın usta yazarı Yaşar Kemal'in vefat haberi üzerine "Darüşşafakalılar 2014 Yılı Bilgilendirme Toplantısı"nın katılımcıları, usta yazarın anısına saygı duruşunda bulundu.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?