Darüşşafakalı Yıldızlar, YGA Liderlik Kampı’ndaydı

 ›  Haberler  › ↓ 

yildizlar-liderlik-kampi-2013 (1)._rsz.jpg

Geleceğin sosyal sorumluluk bilincine sahip liderlerini keşfetmek ve onları yetiştirmek amacıyla Young Guru Academy (YGA) tarafından hayata geçirilen “Online Yıldızlar Liderlik Okulu”na Darüşşafaka'dan 20 öğrenci katıldı. Türkiye’den toplam 1.500 yedinci sınıf öğrencisinin katıldığı programda, Darüşşafakalı öğrenciler Ekim 2012-Ocak 2013 döneminde 11 hafta boyunca eğitim aldı.

yildizlar-liderlik-kampi-2013._rsz.jpg

YGA Danışma Kurulu ve Lider Koçlarının değerlendirmeleri sonucunda tüm Türkiye’den, “Online Yıldızlar Liderlik Okulu”nu başarıyla tamamlayan 50 öğrenci seçildi. Bu öğrenciler YGA 2013 Yıldızlar Liderlik Kampı’na katılmaya hak kazandı. 22-26 Haziran 2013 tarihlerinde İstanbul Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü’nde gerçekleştirilen kampa katılan öğrenciler arasında yedi Darüşşafakalı öğrenci de vardı.

yildizlar-liderlik-kampi-2013 (2)._rsz.jpg

Liderlik kampına katılan Darüşşafakalılar: Betül Sena Çaylı, Özge Danacı, Elif Çağla Karanfil, Sinem Kayan, Zeynep Tuna, Beyza Uzun, Helin Zere

 

22-26 Haziran 2013 tarihlerinde İstanbul Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü’nde gerçekleştirilen kampa katılan konuşmacılar arasında bir çok çokuluslu firma genel müdürü, yönetim kurulu üyesi, bilim adamı, sanatçı ve akademisyen bulunuyor. Öğrencilerimiz farklı sektörlerde görev yapan ve başarı reçetelerini onlarla paylaşan, aşağıda ismi bulunan liderlerle bir araya geldi:

Barış Özcan - GMY,Adobe
Cem Kozlu - Yönetim Kurulu Üyesi, THY-Hürriyet-Evyap
Doğan Cüceloğlu - Yazar, Profesör
Erhan Erkut - Rektör, Özyeğin Üniversitesi
Eşref Armağan - Görme Engelli Ressam
Jale Ünver - Eğitim Müdürü, TAV
Kerim Altınok&Selim Altınok - Bestekar, Yazar
Lale Saral Develioğlu - GMY; Turkcell
Murat Özyeğin - Yönetim Kurulu Üyesi, FİBA Holding
Sinan Yaman - Kurucu Başkan, YGA Vakfı
Tülay Güngen - Genel Müdür, Yapı Kredi Yayıncılık
Cüneyt Yavuz - GM, Mavi

yildizlar-liderlik-kampi-2013 (3)._rsz.jpg

Tüm Haberlere Göz Atın