Darüşşafakalı öğretmenler, yeni dönemde kahvaltı etkinliğiyle bir araya geldi

 ›  Haberler  › ↓ 

2023-2024 eğitim ve öğretim yılını heyecanla karşılamaya hazırlanan Darüşşafaka Eğitim Kurumları, tüm öğretmenleriyle kahvaltı etkinliğinde buluştu.

14 Ağustos’ta Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda düzenlenen kahvaltı etkinliğinde Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç, Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı, Darüşşafaka Cemiyeti Başkan Vekilleri Zeynep Necipoğlu, Erman Süsler ve Mustafa Uğur Demirci, Genel Sekreter Suat Çetin, Darüşşafakalı öğretmenlerle bir araya geldiler.

Etkinlikte kısa bir konuşma yapan Ebru Arpacı, Darüşşafaka’yı kuran beş Osmanlı aydınını minnetle anarak, Darüşşafaka’nın 1863’ten beri sürdürdüğü “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonunu ilk günkü heyecanla sürdüreceklerini ve Türkiye’nin aydınlık yarınları için hiç yılmadan çalışmaya devam edeceklerini belirtti. 2023-2024 eğitim ve öğretim döneminde aralarına yeni katılan öğretmenlere hoş geldiniz diyen ve konuşmasını tüm öğretmenlere başarılar dileyerek tamamlayan Arpacı’dan sonra Darüşşafaka Cemiyeti Başkan Vekili Erman Süsler de yeni eğitim ve öğretim döneminin tüm öğretmenler için hayırlı olmasını diledi.

Öğretmenlerin birbiriyle tanışma fırsatı bulduğu etkinlikte Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç de masaları tek tek gezerek tüm öğretmenlere yeni dönemde başarılar diledi.

Türkiye’nin aydınlık yarınları için çalışan ve birbirinden yetenekli öğrencileri Cumhuriyetimizin eşsiz kazanımları doğrultusunda yetiştiren tüm öğretmenlerimize hoş geldiniz diyoruz.

Yeni eğitim ve öğretim dönemi hayırlı olsun!

 

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?