Darüşşafakalı öğrencilerin yolunu aydınlatan yeni “Veli”ler

 ›  Haberler  › ↓ 

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında bağışta bulunarak çocukların yaşamlarının eğitimle değişmesine katkıda bulunan hayırseverlere sertifikaları törenle sunulmaya devam ediyor.

Darüşşafaka Müzesi’nde 21 Şubat 2017 Salı günü düzenlenen törende, Darüşşafaka’nın yeni “Veli Bağışçıları” Ahmet ve Nezahat Keleşoğlu Vakfı, Aktifbank ve iDisplay’e sertifikaları takdim edildi.

Selçuk Ecza Deposu'nun kurucusu ve eşi adına kurulan Ahmet ve Nezahat Keleşoğlu Vakfı'nın "Mezun Bağışçısı Sertifikası", Vakıf Müdürü Songül Özkök ve Kurumsal İletişim Müdürü Nazan Aksu Yüce'ye Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin, Genel Sekreteri Pelin Kabalak ve Genel Sekreter Yardımcısı Burçak Karakaya tarafından sunuldu.

Görüntüleme teknolojileri alanında faaliyet gösteren iDisplay'in "Veli Bağışçısı Sertifikası", Genel Müdür Yardımcısı Serap Şahin'e Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin, Genel Sekreteri Pelin Kabalak ve Genel Sekreter Yardımcısı Burçak Karakaya tarafından sunuldu.

Çalışanlarının doğum günlerini Darüşşafaka doğum günü sertifikalarıyla kutlayan  Aktifbank'ın "Veli Bağışçısı Sertifikası", İnsan Kaynakları Grup Başkanı Selcan Kaytancı, İnsan Kaynakları Müdürü Merih Güney ve İnsan Kaynakları Uzmanı Çiğdem Güven'e Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Pelin Kabalak ve Genel Sekreter Yardımcısı Burçak Karakaya tarafından sunuldu.

154 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç katan bağışçılarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız. Var ettiniz, var olun.

Darüşşafaka, öğrencilerinin geleceğini yıldızlar gibi aydınlatacak bağışçılarının desteklerini bekliyor.

Darüşşafaka Velilerini Arıyor programı hakkında bilgi için lütfen buraya tıklayınız.
 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?