Darüşşafakalı öğrencilerin yeni velilerine sertifikaları sunuldu

 ›  Haberler  › ↓ 

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında bağışta bulunarak annesi ya da babası hayatta olmayan çocukların yaşamlarının eğitimle değişmesine katkıda bulunan hayırseverler kurumlara sertifikaları törenle sunulmaya devam ediyor.

Benice Lojistik
Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Güleç(DŞ'72), Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Çağlar(DŞ'69), Benice Lojistik Direktörü Burak Güç, Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Necipoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ahmet Erelçin.

Benice Lojistik, Darüşşafakalı bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderlerine destek olarak Darüşşafaka’nın Veli Bağışçısı oldu. Benice Lojistik’in sertifikası, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Çağlar (DŞ’69) tarafından Benice Lojistik Direktörü Burak Güç’e verildi.

Toyota Otomotiv
Toyota Türkiye Kurumsal ve İş Planlama Müdür Yardımcısı Şebnem Erkazancı,Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Çağlar(DŞ'69)

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. “Eğitimde fırsat eşitliği” misyonumuza yaptığı katkıyla “Veli Bağışçılarımız” arasında yerini aldı. 14 Mayıs Salı günü Darüşşafaka Cemiyeti’nde yapılan törenle Toyota Türkiye’yi temsilen Kurumsal ve İş Planlama Müdür Yardımcısı Şebnem Erkazancı’ya “Veli Belgesi” takdim edildi.

Danone Türkiye
Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Dr. Serpil Durak Tunçer (DŞ’79),Danone Türkiye İletişim Müdürü Nazlı Topçuoğlu

Darüşşafaka’ya bağışta bulunarak çocuklarımızın yaşamlarının eğitimle değişmesine ve geleceklerinin aydınlanmasına katkıda bulunan bir diğer kurum olan Danone Türkiye. “Veli Bağışçısı” olan Danone Türkiye’ye “Veli Belgesi” Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Dr. Serpil Durak Tunçer (DŞ’79) tarafından Danone Türkiye İletişim Müdürü Nazlı Topçuoğlu ve İletişim Uzmanı Esra Yavuz’a verildi.

Elopar Elektronik
Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Uğur Demirci (DŞ’71) ve Elopar Elektronik kurucusu Mehmet Sandal.

2018 yılından itibaren Cemiyetimize bağışta bulunarak “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuzu destekleyen Elopar Elektrik ve Otomotiv Par. San. Tic. A.Ş. adına kurucusu Mehmet Sandal’a "Veli Belgesi", Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Uğur Demirci (DŞ’71) tarafından sunuldu.

Tez Medikal
Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erman Süsler (DŞ’75), Tez Medikal Genel Müdürü Rıza Koçyiğit

Yaptıkları bağışlarla Darüşşafaka'nın Veli Bağışçısı olan Tez Medikal adına "Veli Belgesi", Tez Medikal Genel Müdürü Rıza Koçyiğit ve İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ersin Doğan'a, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erman Süsler (DŞ’75) tarafından takdim edildi.

 İrem Düzovalılar
İrem Düzovalılar, Yönetim Kurulu Eski Üyesi Beşir Özmen (DŞ'74)

Darüşşafaka’ya “Veli Bağışı” gerçekleştiren İrem Düzovalılar’a sertifikası, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Eski Üyesi Beşir Özmen (DŞ’74) tarafından verildi.

156 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç katan bağışçılarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?