Darüşşafakalı öğrencilerin yeni “Veli”lerine sertifikaları sunuldu

 ›  Haberler  › ↓ 

​Darüşşafaka’ya bağışta bulunarak çocuklarımızın yaşamlarının eğitimle değişmesine ve geleceklerinin aydınlanmasına katkıda bulunan hayırseverlere sertifikaları törenle sunuluyor.

20 Mayıs 2014 Salı günü gerçekleştirilen Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu toplantısı öncesinde, Darüşşafaka’nın Veli Bağışçıları Hedef Alliance'a ve Necdet Emre Tepeler'e sertifikaları takdim edildi.

 

Hedef Alliance:

Hedef Alliance_rsz.jpg
Talha Çamaş, Tayfun Öktem, Pınar Özgüven Erdemli, Orhan Cem 

Darüşşafaka'nın Veli Bağışçısı olan Hedef Alliance adına "Veli Sertifikası", İcra Kurulu Genel Müdürü Tayfun Öktem ve Kurumsal İletişim Müdürü Pınar Özgüven Erdemli'ye Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Orhan Cem tarafından takdim edildi.

 

Necdet Emre Tepeler:

Necdet Emre Tepeler-webhabericin.jpg
Talha Çamaş, Necdet Emre Tepeler, Fırat Tekin 

Yeni Kimya A.Ş.’nin sahiplerinden Necdet Emre Tepeler'e "Veli Sertifikası", Talha Çamaş ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fırat Tekin tarafından sunuldu.

Onlar, Darüşşafakalı bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderlerini karşılayarak 151 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç kattı. Darüşşafaka, öğrencilerinin geleceğini yıldızlar gibi aydınlatacak "Veli"lerini aramaya devam ediyor. 

Tüm Haberlere Göz Atın