Darüşşafakalı öğrencilerin karne sevincine bir de kitap sevinci eklendi

 ›  Haberler  › ↓ 
karneni-goster (2)_rsz.jpg

Darüşşafaka Cemiyeti’nin en büyük kurumsal destekçisi Türkiye İş Bankası'nın 6 yıldır yürüttüğü "Karneni Göster, Kitabını Al" kampanyası kapsamında bu yıl da Darüşşafakalı öğrenciler karnelerini aldıkları gün İş Bankası Genel Müdürlük Binası'nda ağırlanarak hediye kitaplarına kavuştu...
 
karneni-goster (3)_rsz_rsz.jpg

Darüşşafaka Eğitim Kurumları 4. ve 5. sınıf öğrencileri 14 Haziran 2013 tarihinde karne heyecanını İş Bankası çalışanları ile paylaştı. Bir yandan ikramların tadını çıkaran öğrenciler bir yandan da kendilerine bu yıl armağan edilen, Darüşşafakalı ünlü yazar Aziz Nesin'in hikâyelerinden oluşan "Aziz Nesin'den Seçme Öyküler" adlı kitaplarını inceledi.
 
Türkiye İş Bankası, bugüne kadar gerçekleştirilmiş en büyük kitap kampanyalarından biri olan “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyası çerçevesinde, 6 yıldır her bahar dönemi sonunda, yaz tatiline giren 1 milyon öğrenciye karne hediyesi olarak kitap veriyor. Çocukların küçük yaşta kitap okuma alışkanlığı edinmesini, okuyan ve sorgulayan gençlerin yetişmesini amaçlayan proje kapsamında, karneleri ile herhangi bir İş Bankası şubesine giden öğrenciler kitaplarına kavuşabilecek.
 
Darüşşafaka Cemiyeti’nin 2008 yılından beri “81 İlden 81 Öğrenci” projesini birlikte hayata geçirdiği Türkiye İş Bankası, Darüşşafaka’nın en büyük kurumsal destekçisi konumunda bulunuyor. Proje kapsamında; her yıl Darüşşafaka sınavını kazanan 81 öğrencinin başta eğitim olmak üzere giyim, gıda, barınma, kırtasiye gibi tüm giderleri Türkiye İş Bankası tarafından karşılanıyor.
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?