Darüşşafaka'nın yeni "Veli"lerine sertifikaları sunuldu

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka’ya bağışta bulunarak çocukların yaşamlarının eğitimle değişmesine ve geleceklerinin aydınlanmasına katkıda bulunan hayırseverlere sertifikaları törenle sunuluyor.


31 Mart 2015 Salı günü gerçekleştirilen Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu toplantısı öncesinde, Darüşşafaka’nın Bağışçıları Meral Muhayeş ve Murat Akyol’a sertifikaları Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş tarafından takdim edildi.
 
Meral Muhayeş:

Muhayeş Vakfı'ndan elde ettiği geliri Darüşşafaka’ya bağışlayarak uzun yıllardır desteklerini devam ettiren Meral Muhayeş, "Ortaokul Veli Bağışçısı" oldu.
 
Murat Akyol:

Hem bireysel bağışları hem de firması Tera Menkul Değerler A.Ş. adına gerçekleştirdiği bağışlarla Darüşşafaka’yı 5 yıldır destekleyen Murat Akyol, bir öğrencinin 2 yıllık eğitim giderlerini karşılayarak "2 Yıllık Veli Bağışçısı" oldu.

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Orhan Cem, Murat Akyol, Talha Çamaş, Meral Muhayeş, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Demirci, Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Pelin Kabalak
 
Onlar, Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimine destek olarak 152 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç kattı. Kendilerine bir kez daha en içten teşekkürlerimizi sunarız.
Darüşşafaka, öğrencilerinin geleceğini yıldızlar gibi aydınlatacak "Veli"lerini aramaya devam ediyor.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?