Darüşşafakalı öğrencilere bir gelecek bağışlayan yeni “Veli”lere sertifikaları sunuldu

 ›  Haberler  › ↓ 
Darüşşafaka’ya bağışta bulunarak çocuklarımızın yaşamlarının eğitimle değişmesine ve geleceklerinin aydınlanmasına katkıda bulunan hayırseverlere sertifikaları törenle sunuluyor.
 
25 Kasım 2014 Salı günü gerçekleştirilen Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu toplantısı öncesinde, Darüşşafaka’nın Bağışçıları Orka Tekstil, Teknolist, My Technics ve Hikmet Enkür'e sertifikaları takdim edildi.
  
Orka Tekstil_rsz.jpg
 
Orka Tekstil
 
2010-2011 ve 2014 yıllarında, Babalar Günü’ne özel her alışverişten 5 TL’yi Darüşşafaka’ya bağışlayarak destek veren Orka Tekstil bağışlarıyla Darüşşafaka’nın Mezun Bağışçısı oldu. Orka Tekstil adına Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’na “Mezun Bağışçı Sertifikası”, Darüşşafaka Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş tarafından sunuldu.
 
 
Hikmet Enkür_rsz.jpg 
Hikmet Enkür
 
Yetiştiği yuvasına verdiği sürekli destekleriyle Darüşşafaka’nın Ortaokul Veli Bağışçısı olan Hikmet Enkür’e (DŞ'74) sertifikası da Talha Çamaş tarafından takdim edildi.
 
 Teknolist_rsz.jpg
 
Teknolist 
 
Teknolist, kendisine ait, öğrenci ve öğretmenler için eğitim ve öğrenme platformu olan "Okulistik" web sayfasına bir yıl boyunca Darüşşafaka 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri ve öğretmenleri için ücretsiz üyelik imkanı sağladı. Bu desteğiyle Veli Bağışçısı olan firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Nemutlu ve Genel Müdürü Oytun Çetin’e sertifikaları, Talha Çamaş tarafından takdim edildi.
 
 
My Technics_rsz.jpg
 
myTECHNIC 
 
2008 yılında kurulan myTECHNIC, geniş ve dar gövdeli uçakların bakımından motor revizyonlarına ve uçak boyamasına kadar geniş çapta servis hizmeti vermektedir. Darüşşafaka Cemiyeti Soma Bağış Kampanyası’na destek veren myTECHNIC'in çalışanlarının da bu bağışa katkısı bulunuyor. Firma adına Muhasebe ve Finans Direktörü Gürkan Aykaş’a “Veli Bağışçı Sertifikası”, Talha Çamaş tarafından sunuldu.
 
Onlar, Darüşşafakalı öğrencilerin eğitim giderlerini karşılayarak 151 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç kattı. Kendilerine bir kez daha en içten teşekkürlerimizi sunarız. Darüşşafaka, öğrencilerinin geleceğini yıldızlar gibi aydınlatacak "Veli"lerini aramaya devam ediyor.
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?