Darüşşafakalı öğrencilerden İş Bankası’na teşekkür ziyareti

 ›  Haberler  › ↓ 

Türkiye İş Bankası’nın desteğiyle gittikleri dünyanın teknoloji merkezi Silikon Vadisi’nden dönen sekiz Darüşşafaka Lisesi öğrencisi, İş Bankası Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Hakan Aran ile Genel Müdür Yardımcısı Suat E. Sözen'i ziyaret etti.

21-28 Ocak günleri arasında, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerine ev sahipliği yapan Silikon Vadisi’ni gezen öğrenciler, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç, Yönetim Kurulu Üyesi Müde Ören, Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı ve Darüşşafaka Lisesi Müdürü Nilüfer Kavaklı ile birlikte 23 Mart’ta Hakan Aran’ı ziyaret ettiler.  

 

Dünyanın en büyük iki bin şirketine ev sahipliği yapan Silikon Vadisi’nde bilim ve teknolojiyle dolu dolu unutulmaz bir hafta geçirmelerini sağlayan İş Bankası’na teşekkür eden öğrenciler; Genel Müdür Hakan Aran, Kurumsal İletişim Müdürü G. Meltem Atılgan, Kurumsal İletişim Birim Müdürü Simge Boymul ile ziyaret izlenimlerini, hayallerini ve gelecekte neler yapabileceklerini konuştular.

Darüşşafaka Lisesi öğrencileri ve
Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran

 

Darüşşafaka’nın “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonunu destekleyerek, geleceğin düşünen ve sorgulayan öğrencilerinin yetişmesine katkıda bulunan Türkiye İş Bankası’na ve öğrencilerimizi misafir eden Hakan Aran’a teşekkür ederiz.

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?