Darüşşafakalı İbrahim Altınsay İstanbul Maratonu’nda mezun olduğu okulu için koşacak

 ›  Haberler  › ↓ 
istanbul_maratonu_tr_287x226.jpg
 
BJK Yönetim Kurulu Eski Üyesi, Radikal Gazetesi Köşe Yazarı, 1995-1997 yılları arasında Darüşşafaka Spor Kulübü'nün Yönetim Kurulu'nda görev yapmış olan
Darüşşafakalı iş adamı İbrahim Altınsay, 17 Kasım 2013 Pazar günü düzenlenecek olan İstanbul Maratonu’nun 10 km koşusuna Darüşşafaka yararına katılacak.
 
Herkesi Darüşşafaka’ya destek olmaya çağıran İbrahim Altınsay heyecanını şu cümlelerle paylaştı: “Yirmi yedi yıl sonra Avrasya Maratonu'nuna tekrar katılıyorum. Ne var ki 15.000'de değil, 10.000'de bu kez. Bir işe yarasın diye, beni yetiştiren şefkat ve eğitim yuvası Darüşşafaka için koşacağım. Şimdiden sağolun.”
 
İbrahim Altınsay’ı ve Darüşşafaka’yı desteklemek isteyenler, Bireysel Bağışlar sayfamızda yer alan Darüşşafaka Cemiyeti banka hesap numaralarına "Altınsay Avrasya" açıklamasıyla veya Online Bağış Menümüzden “İbrahim Altınsay Daçka İçin Koşuyor” seçeneğini seçerek kredi kartlarıyla bağışlarını yapabilir.
 
150 yıllık “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuna destek olarak çocukların iyi bir eğitimle geleceğinin aydınlanmasına katkıda bulunmak için bir fırsat daha...
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?