Darüşşafaka’da temassız kartla bağış dönemi

 ›  Haberler  › ↓ 

Bağış yapmanın en kolay yolu

Türkiye İş Bankası ve Bankalararası Kart Merkezi (BKM) iş birliğiyle hayata geçirilen “Temassız Bağış Projesi” ile hayırseverler, artık kartlarının temassız özelliğini kullanarak Darüşşafaka’ya kolayca bağış yapabilecek.

Darüşşafaka'ya temassız kartınızla da bağış yapabilirsiniz.
Darüşşafaka'ya temassız kartınızla da
bağış yapabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası tarafından “Temassız kartınızla yapacağınız 1TL bağış, bir çocuğun yarını olabilir” sloganıyla hazırlanan ve İstanbul’da 10 farklı noktaya yerleştirilen Darüşşafaka’ya özel poslar, hayırseverlere tüm bankaların temassız kartlarıyla bağış olanağı tanıyor. Yurt dışında yaygın olarak kullanılan temassız kartla bağış uygulaması son yıllarda Türkiye’de de sivil toplum kuruluşları tarafından kullanılmaya başladı. “81 İlden 81 Öğrenci” projesiyle 11 yıldır Darüşşafakalı öğrencilerin yanında olan Türkiye İş Bankası, Darüşşafaka’ya özel hazırladığı poslarla bu kez de Darüşşafaka’ya temassız tüm kartlarla sadece 1 saniyede 1 TL bağış alma olanağı tanıdı.

Geleneksel Mobil POS cihazlarının bağış toplamaya uygun olmaması sebebiyle “Temassız Bağış POS”larını geliştirdiklerini ifade eden Türkiye İş Bankası, bu projeyle “1 Saniyede 1 TL, 1 Büyük soruna çözüm olur” sloganıyla bireylere ulaşmayı hedefliyor.

Darüşşafaka’ya anında 1 TL bağış imkanı sağlayan pos cihazlarına Zorlu Center AVM, Kanyon AVM, İstinye Park AVM, Cevahir AVM, Palladium AVM ve Marmara Forum AVM’deki Cinemaximum’larda; Damat Tween'de; İş Sanat’ta; Kanyon AVM’deki MAC mağazasında; Paşabahçe’nin Zorlu Center AVM ile Teşvikiye Caddesi’ndeki mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Temassız posla bağış yapılacak noktalar

Firma Adresi
Paşabahçe Teşvikiye Caddesi No:47/A/ Şişli
Paşabahçe Zorlu Center AVM
MAC Kanyon AVM
İş Sanat İş Kuleleri İş Sanat Kültür Merkezi
Cinemaximum  Zorlu Center AVM
Cinemaximum Ortaköy
Damat Tween İstinye Park AVM
Cinemaximum Cevahir AVM
Cinemaximum Marmara Forum AVM
Cinemaximum Palladium AVM
DasDas Metropol İstanbul / Ataşehir

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?