Darüşşafaka Yüksek Danışma Kurulu toplantısı online olarak yapıldı

 ›  Haberler  › ↓ 

Fikir ve deneyimleriyle Darüşşafaka'nın yanında olmak isteyen kamuoyu önderlerini buluşturan Yüksek Danışma Kurulu (YDK), 2020 yılı toplantısını, 24 Ekim Cumartesi günü Hüsamettin Kavi’nin başkanlığında gerçekleştirdi.

Yılda 3 kez yapılan ancak bu yıl pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen YDK Toplantısı online olarak gerçekleştirildi. Toplantıya 45 Yüksek Danışma Kurulu üyesinin yanı sıra, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem(DŞ'82), Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri, Okul Müdürleri ve Cemiyet Yöneticileri katıldı.

32. YDK toplantısının sonuçlarının konuşulması ve Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M.Tayfun Öktem’in (DŞ’82) açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı da Eğitim Kurumları'nın pandemi süreciyle ilgili ayrıntılı bilgi paylaştı.

Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Senem Başyurt ise pandemi döneminde Cemiyet ve bağlı kurumlarında yaşanan süreç, 2020 finansal verileri ve yeni kampüs projesiyle ilgili bilgi verdi.

  1. YDK toplantısının 13 Şubat 2021 Cumartesi günü yapılmasına karar verildi.
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?