Darüşşafaka Yüksek Danışma Kurulu 32. kez toplandı

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Yüksek Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.

Fikir ve deneyimleriyle Darüşşafaka'nın yanında olmak isteyen kamuoyu önderlerini buluşturan Yüksek Danışma Kurulu (YDK), 2020 yılının ilk toplantısını, 15 Şubat Cumartesi günü Hüsamettin Kavi’nin başkanlığında yaptı.

Darüşşafaka Cemiyeti’nde gerçekleştirilen toplantıya, 39 kurul üyesinin yanı sıra, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem (DŞ'82), Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri, Okul Müdürleri ve Cemiyet Yöneticileri katıldı.

Hüsamettin Kavi’nin moderatörlüğünde bir önceki toplantı notlarının görüşülmesiyle başlayan 32. YDK, Kurul’un yeni üyesi Pegasus Havayolları CEO’su Mehmet Nane’nin takdimiyle devam etti.

Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem’in Darüşşafaka Cemiyeti’nin 2019 yılı faaliyetleri ve mali sonuçlarını, 2020 yılı hedeflerini ve 2020-2025 Stratejik Planı’nı sunduğu toplantıda Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı da eğitim faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı

Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın (bağışçı kaynaklı olanaklarla) farklı şehirlere açılması fikrinin de tartışıldığı toplantı, bir sonraki toplantının 6 Haziran 2020 Cumartesi günü yapılması kararıyla sona erdi.

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?