Darüşşafaka Yılbaşı Ürünleri

 ›  Haberler  › ↓ 

A4 Urun tanitimi 2014 .jpg

Ülkemizin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu Darüşşafaka, kurumsal ve bireysel bağışçıları için yılbaşına özel ürünler tasarladı. Yeni kaynaklar yaratarak, daha fazla çocuğun yaşamına dokunmayı hedefleyen Darüşşafaka, 2014 yılı için Darüşşafaka'da okuyan öğrencilerin yaptığı resimlerin yer aldığı “Masa Takvimi”, “Kartpostal”, “Bardak Altlığı” ve “Yeni Yıl Tebrik Sertifikası” hazırladı.

Darüşşafaka 2014 Masa Takvimi

Darüşşafaka 2014 Masa Takvimi, Türkiye’nin 65 ilinden gelerek eğitim hayatlarını Darüşşafaka'da sürdüren öğrencilerin “memleket” çizimlerinden ve serbest çizimlerinden oluşuyor. 150. yılında varlığını borçlu olduğu bağışçılarına duyduğu minneti ifade etmek için “Var Ettiniz, Var Olun” diye seslenen Darüşşafaka, 2014 yılı için hazırladığı masa takvimine de bu sloganı taşıdı.
2014 TAKVIM -1.jpg
 
2014 TAKVIM -21.jpg2014 TAKVIM -9.jpg
Ebat: 16x13,5
Fiyat: 25 TL
 
 
Darüşşafaka Bardak Altlıkları
Darüşşafaka’da okuyan öğrencilerin tasarladığı "Bardak Altlıkları" ile 2014 yılında içeceklerinizi daha keyifli yudumlayacaksınız!
bardak altliklari_2014.jpg
 
Ebat: 10x10 cm
Malzeme: Taş
Fiyat: 40 TL (Farklı tasarımlardan oluşan 4’lü set) 
 
 
Darüşşafaka Kartpostalları
Sevdiklerinizin, iş ortaklarınızın yeni yılını Darüşşafakalı öğrencilerin yılbaşına özel rengârenk çizimlerinden oluşan "Darüşşafaka Kartpostalları” ile kutlayabilirsiniz.
 
Kartpostallar-1.jpgKartpostallar-2.jpg
 
Kartpostallar-5.jpgKartpostallar-3.jpg
 
Ebat: 15x15 cm
Fiyat: 25 TL (5 farklı tasarımdan oluşan 10’lu set+ Zarf)
 
 
Darüşşafaka Yılbaşı Bağış Sertifikası
Darüşşafaka'nın yılbaşına özel hazırladığı bağış sertifikalarını çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza ve sevdiklerinize armağan edebilir, bağış yapmanın huzurunu onlara da yaşatabilirsiniz. Dilerseniz bağış sertifikalarını kurum logolu olarak da ürettirebilirsiniz.
 

yilbasi_dik sertifika.jpg

 Fiyat: 30 TL
 
Darüşşafaka-Kahve Dünyası Ürünleri
Darüşşafaka ve Kahve Dünyası iş birliğiyle gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde yaratılan "Darüşşafaka Bardakları" ile “Darüşşafaka Termosları”, Darüşşafaka'nın yeni yıl armağan seçenekleri arasındaki yerini koruyor. Öğrencilerimizin çizimlerinin süslediği bardaklar ve termosları satın alarak sevdiklerinize şık bir armağan, çocuklarımıza ise bir gelecek verebilirsiniz. Darüşşafaka bardak ve termoslarını Kahve Dünyası'nın mağazalarından satın alabilirsiniz.
kahve_dunyasi_2014.jpg
 
Darüşşafaka Bardakları: 15 TL
Darüşşafaka Termosları: 20 TL
 
 
Darüşşafaka Çikolataları
 
kahvedunyasi cikolata2.JPG

Kahve Dünyası, bu yıl Darüşşafaka yararına hazırladığı ürünlere bir yenisini daha ekledi: Darüşşafaka Çikolataları... Darüşşafakalı öğrenciler tarafından tasarlanmış kutularda 16'lı paketler halinde satışa sunulan çikolatalardan elde edilen gelirin belli bir kısmı Darüşşafaka'ya bağış olarak gelecek.
 
Darüşşafaka çikolataları: 10 TL
 
 
Hediyelerinizi, Darüşşafakalı öğrencilerin tasarladığı ambalaj kağıtlarıyla kaplayabilirsiniz!
 
Yeni yıl armağanlarınızı Darüşşafaka ve Teknosa iş birliğiyle uygulanan sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde yaratılan "hediyelik ambalaj kâğıtları" ile kaplayarak, armağanlarınızı daha anlamlı kılabilirsiniz. Her birinin üzerinde deseni tasarlayan öğrencimizin isminin yazdığı ambalaj kâğıtlarını Teknosa mağazalarından satın alabilirsiniz.
 
ambalajkagidi-2014.jpgambalajkagidi_122014.jpg
 
Fiyat: 4 TL
 
Kahve Dünyası tarafından üretimi yapılan "Darüşşafaka Bardakları ve Termosları" ile TeknoSA tarafından üretilen "Ambalaj kağıtları" hariç Darüşşafaka ürünlerinin hepsinde kurum logonuzu kullanabilirsiniz.
 
“Darüşşafaka’nın Yılbaşı Ürünleri”ne online bağış menüsü üzerinden bağış yaparak veya aşağıdaki bilgilerden bizimle iletişime geçerek sahip olabilirsiniz.
 
• Ürünlerimizin teslimatı siparişe göre değişmektedir.
• 250 liranın altındaki siparişlerde kargo ücreti alıcıya aittir.
• Logolu ürünler en az 200 adet siparişte uygulanmaktadır.
 
Bilgi için:
TEL: +90 212 939 2800 /2494
 
Yeni yılı kutlarken, Darüşşafakalı öğrencilere bir gelecek de siz bağışlayın! 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?